Sunset Sons - Somewhere Maybe
Mumfor&Sons - Ditmas
Phillip Phillips - Wicked Game

Příběhy od jiných autorů

Raz sa to stane 1

23. června 2011 v 0:05 | Sayuri-chaniik
Prepáčte že to tak trvalo al nemala som možnoť iísť na ineternet . Musela som sa učiť aby som si opravila známky pokial to išlo . Teraz sa už známky uzavrali takže mám konečne čas to napísať . Dúfam že sa vám to bude páčiť . A ešte raz ďakujem Ráďuši že mi zverejňuje moje výtvori :) .

Raz sa to stane-Recenze od Sayuri

17. června 2011 v 13:39 | Sayuri
Recenze na povídku Raz sa to stane od Sayuri. Užijte si to a já děkuju Sayuri, že mi to poslala :-)
Raz sa to stane - recenzia
Tak dej sa odohráva v našom svete v L.A. ( Los Angels ) . Príbeh je z pohladu Sakury ktorá chdí do prestížnej školy umenia . Má však jedno tajomstvo ktoré si musí nechať pre seba . ( je to trochu sci-fi ) .Príbeh sa točí aj okolo mystických bytostí ktoré ubližujú , zachraňujú , túžia po krvy , zavíjajú pri úplnku , starajú sa o ľudí a vymíšlajú rôzne lektvary a starajú sa o svoje perie ( ak niektoré necháúpete potom v počas príbehu sa odzviete ) . Naša hlavná hrdinka sa zamiluje do tvora ktorý túži po krvy jej klanu . Ale keď sa to dozvie ich krali tak sa rozp=uta vojna ale nie len pri týchto tvoroch ale aj pri ostatných ktorým dodala odvahu láska tžchto dvoch tvorov .......... ďalej už nepoviem a ak vás zaujíma že čo sa stane tak si počkajte na prvý dielik :)

I hope, that this recenzia vás zaujala, protože já osobně se moc těším na první díl :D

Růžový svět Jenny Button - od Lucinc

11. března 2010 v 10:24 | RJblogis
Tak další povídka od Lucinc. Povinně komentovat. Tak ať se vám to líbí, protože mě se to líbilo moc ;D

Růžový svět Jenny Button
Znáte ten pocit, když po něčem velmi toužíte, ale nemůžete to mít. Tak se ted´cítím,protože stojím před výlohou, koukám na krásné růžové boty a já mám v peněžence jen 5 $.Néé.Je tu ještě jedna možnost, vybrat peníze z karty. Hned se uklidním, když zjistím, že tu je ještě má dobrá kamarádka VISA.

Práce mojí kámošky XD - Povíídka 1

21. února 2010 v 19:38 | RJblogis
Jmenuju se Katerin de la Roux a je mi 16.Chodím na language school a vůbec mě to tam nebaví,vlastně už jo.Je to sice nadlouho,ale to nevadí.Začalo to takhle.To byl zrovna den ,kdy jsme psaly test ze slohovky.Téma bylo opravdu zábavné(ironicky)" chování studentů na naší škole,,.

Šárka Šeborová: Frída Newmanová - Pokus o vraždu! Bude zase v pořádku?

10. prosince 2009 v 17:55 | RJblogis
Autor: Šárka Šeborová
Frída Newmanová - Pokus o vraždu ! Bude zase v pořádku ?

Zpěvačka Frída Newmanová ( 22 let, New York ) propaguje své nové album Never ending disaster na turné s názvem Disaster TOUR - Teď se ovšem vyskytli první problémy, ale k tomu se teprve dostaneme. Cd nosičů se po celém světě prozatím prodalo podle odhadů 4 miliony kusů a ve většině měst kam Frída zavítá je skoro okamžitě vyprodáno. Jeden z koncertů se odehrál v Londýně, a u toho jsme samozřejmě nemohli chybět!! Fotky a videozáznamy najdete na našich webových stránkách ( www.hazimespinunacelebrity.com ) stejně jako rozhovor se zpěvačkou.
Koncert začal v 20 hodin s běžným půlhodinovým zpožděním, ovšem Frída ihned svojí první písničkou čekání fanouškům vynahradila - šlo o aktuální hit To be free. Ale i další songy se těšili u publika oblibě, největšího potlesku se Frídě dostalo poté, co dozpívala duet s rapperem Duglessem, který se večera také účastnil. Po této písni vybrala jednoho šťastného fanouška, aby si s ní zazpíval další píseň. Dvanáctiletá fanynka Melisa byla tak nadšena, že z pod své bundy vyndala dětskou vodní pistolku a začala s ní po Frídě střílet .. samozřejmě, že vodou. Ochranka ihned zasáhla a fanynku vykázala s místnosti. Koncert byl na deset minut přerušen, ale Frídu incident vůbec nerozhodil a dále pokračovala v úžasném tempu, přesně tak jak začala. Všichni nakonec odcházeli spokojeni a nezraněni.
Jestli se chcete o zpěvačce dozvědět více, čtěte stranu 24. Také vám exkluzivně přinášíme plakát ( prostřední dvojstrana ).

Vojtěch Smetan: SKANDÁL! Ahmad Dahmad akopl na veřejnosti!

10. prosince 2009 v 17:28 | RJblogis
Autor: Vojtěch smetana

SKANDÁL! Ahmad Dahmad zakopl zakopl na veřejnosti!

Slavná Hollywoodská hvězda Ahmad Dahmad (26) na veřejnosti zavadil o práh mezi dveřmi, když vstupoval do letištního terminálu. Právě se chystal odletět na natáčení očekávaného filmu The Loser.

Proč Ahmad asi zakopnul? Je nervózní před vzlétnutím, bojí se snad lítat? Nebo má problémy doma? Náhodou jsme vyzvěděli, že jeho manželka Virginia (52( byla viděna s přitažlivým českým zpěvákem Pepou Novákem (75). A byli spolu na večeři v jedné nejenované restauraci. Otázkou je tedy: "Zahýbá Virginia Ahmadovi?" Možná je to proto, že Ahmad své ženě v minulosti často fyzicky ubližoval. Mlátil ji vším, co mu přišlo pod ruku. Anebo proto, že se Virginia cítí vyspěleji než on (jedním z důvodů by mohlo být, že je Virginia o 26 let starší) a tak s Josefem chodí na romantické večeře ve dvou? Na tuto otázku ještě odpověď neznáme, ale brzy na ni přijdem.

Povídka od Šáris - Druhý díl

20. dubna 2009 v 21:05 | RJblogis
Tak tady je druhý dílek od mé kámošky Šáris. Je to fakticky suprový, tak čtěte, čtěte a čtěte.

Povídka od Šáris - 1. Díl

19. dubna 2009 v 23:22 | RJblogis
Zak tady je první dílek od mé kámošky Šáris (je to mý SB tak se dyžtak koukněte na Šáris). Je to vážně skvělá povídka. Doporučuju.
Ráďuše
 
 

Reklama