Sunset Sons - Somewhere Maybe
Mumfor&Sons - Ditmas
Phillip Phillips - Wicked Game

OznamXD

Poslední den prázdnin

31. srpna 2015 v 11:59 | Ráďuše
Poslední dobou s těmi oznamy trochu přeháním. Vlastně sjem zase nic nenapsala a jen oznamuji denní zážitky a poznatky. Poznatke jedna: zítra jedu na zápis do Prahy a od úterý jsem ve škole. Ráno hend na 7:10. To bude pěkná darda vzhledem k tomu, že jsem celé prázdniny vstávala někdy kolem deváté.
Tak jo. Jen krátká zpráva o tom, co dělám: balím, přemýšlím a zařizuji.
Dneska něco možá napíšu. Mám takový nápad na drobnou povídku a taky něco většího, ale to si schovám pro příště.
To je asi všechno.
Hezký poslední den prázdnin.

Nový vzhled

30. března 2014 v 12:56 | Ráďuše
Jak jsem předtím říkala, udělám nový oblek blogu. Přemýšlela jsem nad barvou a tak jsem se pustila do zelenohnědé. Prosím vás: napište mi sem, jestli se to všem zobrazuje správně a taky názor, jestli se vám to líbí :) Díkes

Novotovina

5. března 2014 v 22:49 | Ráďuše
Kvůli tomu, že můj blog dost dlouhou dobu stál a nic se tu nedělo, jsem se rozhodla, že bych mohla udělat pár změn. Nebuduříkat, že se zmněním v tom, jak často přidávám články, protože to nevím - záleží na tom, kolik času si na to udělám. Ale, rozhodla jsem se, že vytvořím nový design, tedy pokud budete zvědaví a oceníte mou snahu o to, uvést svůj blog zase do chodu, tak vytvořím nový design a dám si záležet, aby to vypadalo pěkně.
Dál, asi jste si všimli, že mé povídky už nejsou to, co bývaly. Nevím, jestli jsou pro vás lepší, nebo naopak, ale pokusím se obnovit některé své staré sériovky a dotáhnout je do konce. Myslím, že by bylo konečně fajn, kdyby jste se dozvěděli - The end of the story.
Pro dnešek bych s oznamem možná skončila, protože mě nenapadá, co víc bych vám sdělila. Jen vás chci připravit na možný změny, který proběhnou, ať už dřív, či později.
Mějte se zatím hezky a ozvěte se :)

Zápočtová

17. prosince 2013 v 14:22 | Ráďuše
Aby ste moji milí věděli, že žiju, tak vám píšu. Doufám, že je to dost čitelný, protože by mě vážně mrzelo, kdyby nebylo a nikdo neviděl, co tu stojí.
Přeju vám všem krásné svátky. Přeju pohodu a radost o Vánocích. Přeju, co nejméně stresu a starostí. Ať se máte všichni rádi :)
Toť k Vánocům.
Silvestr vám popřeju potom.
Ve škole mi teď začal týden, kdy píšu zápočtové, předtermínové písemky. Z dějin a umění, angličtiny a praktického českého jazyka. První dvě už mám za sebou a ipřímně, jsem ráda, že je tomu tak. A snad úspěšně. Čestina mě čeká ve čtvrtek, takže si zítra dám ve škole volno a budu se učit. Dost možná vám něco napíšu, kdyby ste si ode mě někdo chtěl něco přečíst. Ve čtvrtek potom domů a konečně Vánoce, zbývá mi poslední dárek pro dědu a obejdnat ještě dva dárky, vlastně to mě na starosti brácha, ale nechal si to, jako vždy, na poslední chvíli.
Nuže, já teď končím, jedu nahoru na Arkády něco splašit na guláš. Jo, budu vařit.
Tak se mějte hezky

Willow-Velwire Blog

3. července 2013 v 17:56 | Ráďuše
Děkuji za spřátelení, krásný blog mimochodem. Omluva za to, že tak pozdě, ale já úplně zapomněla, že mám i volno potom, co mám po starostech. Dneska mě napadlo, že bych se mohla mrknou na blog, když už mám ten zasloužený volný čas :) Tak tady už odkaz a všichni se tam mrkněte ;)

http://willow-velwire.blog.cz

Pomaturitní...

27. května 2013 v 20:38 | Ráďuše
Ahoj,
Vracím se po několika týdnech, co jsem se věnovala učení a studiu všeho možného. Rychle, vyplatilo se to! Absolvovala jsem, až na francouzštinu, kterou mám za dva, ve všechn částech státní i profilové zkoušky z českého a anglického jazyka na výborné :D Nejlepší dosavadní úspěch.
Pomaturiťák byl legendárním zakončením ročníku. Potykali jsme si s takmer kompletním sborem učitelů a všichni se zhulákali, jak jen to bylo přípustné.
A nakonec předání vysvdčení, v pátek, ještě proběhne :) Skvělý roky a skvělý lidi kolem sebe, to je něco, co si musí přát každý :)

Jak to probíhá?

28. února 2013 v 8:47 | Ráďuše
Formou deníku mi bylo trochu zvláštní psát, tak sjem opět zařadila tento nudný článek o mém zvláštním váhání do oznamu. Teď k věci, o co jde:
Poslední dobou, jak jsem se již zmínila, mám opravdu zvláštní náladu, hodně starostí a ještě jednou hodně starostí. Tak jsem vás chtěla poprosit o trpělivost, co se povídek a tvorby týče. Pro dnešek začínám takhle brzy, i když jsem ve škole-jen máme volnou hodinu, dá se říci. Vlastně, je to hodina ZSV-jelikož neaturuji, mám volnou hodinu a pracují jen někteří. Takže vlastně volná hodina, technicky vzato.
Konečně jsem více méně spokojená s tím, že mám-částečně-hotovou práci na školu, ale naneštěstí se mi nakupila další spousta povinností a tak na blog moc nechodím-nepíšu. Zdá se, že maturita přeci jen nebude tak legrační, jak jsem si myslela. Ne, lhala bych, kdybych vám namlouvala, že jsem si mysela, jaká to nebude sranda. Jen to na mě asi dolehlo.
O víkendu bych možná mohla něco přidat, nějaké pokračování, ale nejsem rozhodnutá, co napíšu. Co víc, nejsem si jistá, kterou povídkou budu pokračovat. Jednodušší by bylo, kdybych to věděla, ale jestli vás můžu poprosit a budete chtít, napište si tolů do komentářů, kterou chcete vidět a číst, jako prvním. Jestli teď můžu trochu štiplavou poznámku, nechci vidět komntář typu: já nevím, to je na tobě... To by mi moc nepomohlo :)
Díky moc, mějte se

Změna

16. února 2013 v 21:45 | Ráďuše
Dál nevím, co bych dodala k tomu, že už mě unavuje psát pořád o tom samém. Líbí se mi psát na téma, které někdo ztvárnil a domyslet si spoustu věcí, situací, děj a tak dále, ale upřímně, trochu mě to brzdí a dochází mi trpělivost a co hůř, taky nápady. Plánuju všechno dopsat, ale předem upozorňuji, že na téma Naruto a jakékoli jiné anime nepřidám nic nového. Důvody jsem řekla. Doufám, že vás to moc nemrzí a budete spokojení i s tím málem, co napíšu podle svého. Nechci celou dobu, co píšu na blog strávit tím, že budu de facto opisovat postavy a své vlastní si nevymyslím.
Trochu jsem nad tím uvažovala, hlavně když jsme měli volno. Teď budou prázdniny-kdo má, přeju: užijte je!-tak počítám s tím, až budu více méně hotová s prací, kterou musím dodělat, něco sem přidám.
Dneska mě neberte příliš doslovně, podle všeho nemám dobrou náladu, ať už je to jak chce. Ani nevím proč...
Každopádně, zůstaňte mi tu někdo prosím i po tom, co jsem napsala, i když chápu, že všichni nebudete mít náladu číst povídky, se kterými nemáte nic společného, mimo to, že je píšu já. Končím s tímhle oznamem, a upřímně se omlouvám, že dnes nenesu dobré zprávy, ale jen ty poněkud méně uspokojivé. (Dneska si, kdo ví proč, potrpím na fomality, děsně mě to žere.) Tyhle moje nálady jsou ubíjející a děsně mě nudí. Pak píšu věci, který ani nechci. To ale nemůžu říct o tom, co jsem napsala hned na začátku. Chápu, že to vyznělo trochu neohrabaně, ale myslela jsem to přesně tak, jak jsem to napsala.
Ráda bych popřála: mějte se hezky, ale nějak mi to dneska nejde přes pusu, tak vám napíšu jen: Zatím se mějte. A já se ozvu...

Po víkendu

17. září 2012 v 20:27 | Ráďuše
Nejlepší na tom všem beztak je, že už si sama můžu podepsat důležitej papír a nikdo se tomu nebude divit :D I když teď vlastně ani moc papírů na podpisy nemám. Jinými slovy, je fajn zařadit se mezi dospěláky, i když ještě tak přesně nevím, jaké to má výhody. Vlastně o jedné bych věděla atou je: že už si ze mě nikdo nebude dělat srandičky, že jsem pořád sedmnáctka. A dneska jsem přišla i na první nedostatek, spíš bych řekla nevýhodu: zapoměla jsem své heslo k e-mailu. Ještě, že mám dva, ale zrovna na ten jeden mi chodí emaily z blogu a jelikož neznám heslo, nemůžu odeslat potvrzení o změně hesla nebo emailu, prostě skoro nic. Áááááá, nikdo neřek, že v tý dospělosti takhle zblbnu.
Každopádně, mám rozepsaný jeden díl Space Crash, jeden díl Magic Twins-ten se blíží do finální podoby, a pak ještě pár řádků k ostatnímu materiálu, jinými slovy řečeno, kloudně napsané mám asi jen dva díly povídek, takže to vidím tak, že na ostatní si budete, vy, co je čtete, trochu počkat.
S velkou omluvou, Ráďuše

Něco za květen

31. května 2012 v 21:29 | Ráďuše
Tak alespoň něco za ten květen. Zhodnocení mého dnešního dne: jsem namíchnutá, a proč: mám rýmu-a otupělý smysly k tomu :D, ze slohovky mám dvojku-díky moje milá interpunkce, a z literatury, ještě do krásný třetice všeho příšernýho, trojku-no moc tam toho nebylo, to přiznávám, ale i tak, když jsem to ze sebe vymáčkla?
Zkrátka super den, kterej stál kromě vtipnejch chvilek za starou-belu.
Důvod proč nic nepřidávám je ten-kápnu božskou: jsem tak trochu líná, ale na druhou stranu v tom má prsty škola, pořád něco píšeme už od ledna, nebyl jedinej tejden, ve kterým by jsme nepsali nějakou písemku a nebo se nezkoušelo, ale spíš za to může ta lenost, protože jak vidíte, večer mám ještě trochu času :D
O víkendu se pokusím přidat něco krátkého, ale opravdu krátkého, protože na to vážně teď moc času nemám.
A pro dnešek všechno :) Užívejte všeho a báááj!

Třídění SB konečná

3. dubna 2012 v 17:52 | Ráďuše
Tákže tákže, týden jsem čekala a výsledek je tady dól, přímo pod tímhle řádkem :D

Barbara Killunia Jaegerjaques (Killu-chan)-www.eg-barca.blog.cz

Saskie(Cornelia)-www.saskiin.blog.cz

Všem zapsaným moc děkuji za zapsání :D a taky za návštěvování mýho blogu :D Jste úžasní a moc vám děkuju a za odměnu vám do tří dnů něco napíšu :D
A pro ty, kteří by se ještě chtěli zapsat, tak můžete ještě teď, máte jak říkají američáci:"last chance" XD

Třídění SB

22. března 2012 v 21:30 | Ráďuše
No je to tu, slibované třídění SB, budu sledovat a přibírám nováčky. Co dělat: 1, jméno, nick 2, adresa tvého blogu nic víc po vás nechci, je to jen čistě orientační přehled, kdo sem chodí a kdo ne :) Ještě uvidím jak potom srovnám seznam :)
pro ty, kteří chtějí být SB: 1, jméno, nick 2, adresa tvého blogu (3, pokud chcete diplom, jsem ochotná vám ho udělat, ale mě diplom netřeba dělat :)
Pro dnešek je to vše, o víkendu se pokusím dát to tu zase do pořádku, aby se tu dalo normálně číst. Vím, že na tomhle pozadí asi houby přečtete, musím ho zmněnit :D

Ještě sem něco přidám

21. března 2012 v 13:28 | Ráďuše
Vážně zjistila jsem, že černobílé je to vážně hrozné, takže asi tak. No přidám sem ještě trochu barvy, třeba zelenou nebo vybarvím pozadí, aby to bylo veselejší. No jinak úpravy u konce, rubriky mám srovnaný, jenom se mi nechtělo měnit obrázek, takže ještě ten předělám a bude hotovo komplet jinak začínám třídění SB, od zítra, tak kdo má zájem tak se zapište :D

Poslední den rekonstrukce

16. března 2012 v 12:36 | Ráďuše
Čtete správně, takže dneska poslední den rekostrukce, nakonec jsem design udělala hned druhý den rekonstrukce, abych se mohla soustředit na menu a tak různě a taky psaní článků že? No zase to tady snad poběží. Jak jsem se zmiňovala o to třídění, tak ho udělám protože jsem dlouho nenavtěvovala většinu blogů, který musím nejdřív projít, jestli mě nesmazali a pak upravím SB seznam. Mo to je asi tak všechno, co jsem dneska chtěla, poslední věc je ještě, že jsem ráda, že je dneska pátek a venku je konečně teplo a hezky! :D

Plány na nadcházející víkend

29. února 2012 v 19:42 | Ráďuše
Tákže, moji milí blogeři :) Jelikož zítra píšu z chemie a taky slohovku z literatury-mimochodem, píšeme odbornej článek, takže jsem na sebe vážně zvědavá-je vcelku dost možný, že do začátku víkendu nenapíšu nic. Což mě mrzí, ale v pátek tady začne rekonstrukce.
Když říkám rekonstrukce, tak myslím POŘÁDNOU REKONSTRUKCI. Všechno, ale absolutně všechno tady přepracuju, takže moje články a veškerý příspěvky nějakou dobu neuvidíte, tipuju to tak na celej víkend. Hodlám totiž přeměnit rubriky, rozcestníky, vzhled blogu a tak vůbec. Vlastně to je takovej začátek od znova. No, je to potřebný, takež se moc omlouvám, ale bude tady fakt binec a upřímně už teď se těším, až to budu mít za sebou.
Taky se připravte na první třřídění SB, který nerada dělám, ale prostě chci jen vědět, kdo je alespoň trochu aktivní a chodí sem. Nebojte, v čas vás všechny upozorním a vyvěsím to po celkový rekonstrukci velkým červeným písmem přímo nahoru na blog :D
Pár rubrik přidám, pár změním a některý odeberu, a zapracuju trochu na dessignu, takže to snad už bude vypadat trochu k světu. Taky bych od vás potřebovala pomoct, konkrétně s tím vzhledem blogu. Dole vám dám anketu a tam bude několik možností vzhledů, témat, na který bych to možná mohla udělat. Byla bych ale ráda, kdyby tam nebyla možnost, která by se líbila vám, tak abyste to napsali do komentářů.
O třídění dám ještě vědět snad i k vám na blogy, když to stihnu a dole ta anketa prosím. Budu ráda, když mi sdělíte svůj názor :D Vy sem chodíte a koukáte na to, co vytvořím, takže by nebylo zase tak od věci chtít vědět, co by se vám líbilo :D
Ták a já se jdu učit. Možná do večera stihnu napsat ještě nějakou krátkou povídku,a le spíš si to nechám až na víkend :D
A rekonstrukce může začít :D
Tady ještě jedna písnička na zpříjemnění dne :D Ovšem jen pokud se vám bude líbit :D
Mimochodem, dneska je 29.2. Takže kdo se narodil 29.2. má dneska konečně narozeniny :D

Možná nová kapitolovka

26. února 2012 v 21:45 | Ráďuše
Lidi, nějak mi to cvaklo a zas se mi líbí psát. Takže jsem pro vás vymyslela jednu takou vou povídečku, která by mohla být na díly a to čitě závisí je a jen na vás. Rychle vás seznámím alespoň s názvem bude se jmenovat: Deník jedné mrchy. No a z názvu jste už asi pochopili, že to nebude jen tak ledajaká povídečka o zamilovanejch párech. Samozřejmě trošku romantiky tam snad utrousím :D
Právě jsem teď zavedla čistě novej styl psaní povídky. Doufám, že to bude znát. Ještě přesně nemám vymyšleno o čem to všechno bude, ale to kolik dílů a jak pestrý obsah to bude mít budou mít na svědomí vaše komentáře, čili, vy.
Tak a já už půjdu, musím jít vyndat prádlo z pračky... :D
A teď mi sem ještě napište prosím jestli máte zájem o povídku: Deník jedné mrchy, napsanou na tématiku anime Naruto a nebo jestli máte zájem vyzkoušet úplně jiný prostředí. Osobně uvítám jakýkoliv prostředí, můžu to napsat jakkoli, v tuto chvíli závisí na vás, takže prosím do komentářů a ještě přidám anketu, kde taky hlasujte :)
A já musím jít. Měj te hezky :D

O kom o čem O mně...

18. února 2012 v 20:53 | Ráďuše
Jediný, co o sobě můžu říct, že sama sebe naprosto nechápu. Zkrátka, nedokážu si porozumět. Nerozumím si. K blogu a psaní mě přivedlo čtení povídek. Prvního blogu jsem si všimla, když jsem hledala obrázky jedné mangy a anime-konkrétně Naruto. Pak jsem narazila na blog, kde nějaká holka psala na tématiku anime, Harryho Pottera a podobně, a mě napadlo, že bych si taky zkusila založit blog a psát povídky. Teď, už píšu a možná, že i dobře. Třeba se to někomu líbí, ale co já vím. Hlavní je, že mě to baví. Někdy na to ovšem není čas a taky mám takzvané stop stavy-stavy, když jsem na blogu víceméně nečinná.
Ráda poslouchám hudbu při tom, když píšu a taky hodně čtu. Někdy se to čtení vážně může hodit, zvlášť, co se slovní zásoby týče, můžu jedině doporučit.
Se školou je to ale jiná. Ne že by mě zrovna bavila. Na druhou stranu mě ani nijak neotravuje. Mám dokonce ráda některé předměty. Jazyky, češtinu, zeměpis a v posledních řadách jsou tělocvik a informatika-ovšem, když vynechám nekonečné hodiny s excelem, grafika je mnohem zábavnější.
Když bych měla samu sebe popsat jako člověka, nejspíš bych o sobě řekla, že jsem svá, trochu stydlivá, občas protivná i když zasmát se zase taky umím. Mám ráda smích. Dál bych o sobě mohla říct, že nejsem úplně obyčejná. Držím se totiž hesla: "Každý je něčím vyjímečný." ať už je to cokoli.

16.1. 2012 Den à la Dekameron

16. ledna 2012 v 22:13 | Ráďuše
Dne 16.1. 2012 jsem se vydala vstříc po zkouškovém týdnu škole. jak náramně se mi plesalo do školy po namrzlých chodnících při poletujících vločkách-mimochodem, dneska byly vločky opravdu nádherný.
No a jak jsem dorazila do školy a začalo se mluvit o dalším zkoušení moje zprvu ranní a velmi dobrá-přímo nadprůměrně dobrá nálada klesla na stejanou teplotu, jaká byla v tu chvíli venku za oknem-bod mrazu.
Tak jsem si řekla, mělo vůbec cenu plahočit se jako neuvěřitelný idiot po chodbách a shánět si zkoušky mezi vřeštícími mladšími spolužáky z nižších stupňů? K čemu byl ten stres a všechno to biflování se na minulý-zkouškový týden? K ničemu?
Tomu prostě nehodlám uvěřit ani kdyby mi to do ucha řvali skrz megafon. Vážě nepochopím, proč jsem se tak snažila, když se teď musím nechat vyzkoušet ještě jednou. Sice asi z něčeho jinýho, ale prncim je stejný.

Štastný Nový rok

1. ledna 2012 v 0:00 | Ráďuše
Přeju všem hezký Nový rok, hodně úspěchů v něm a spoustu štěstí a zdraví.
Předsevzetí č.1: Budu dělat všechno, co dělat budu dělat a dělám, pořádně. Zkrátka nebudu nic flákat.
Předsevzetí mám hodně, ale tím prostě nechci zdržova. Takže zatím. Pěkný Silvestr a Nový rok vám přeje, Ráďuše.

Záznam denšního dne

8. listopadu 2011 v 17:48 | Ráďuše
V hlavě mi pořád hučí: kopni do něčeho!, ale přitom bych spíš řekla, že dnešek je jeden z mála dobrých dnů v měsíci.
Právě jsem dokreslila obrázek k povídce, kterou se snažím už hodně dlouhou dobu zveřejnit. Ne, že by obrázek nějak vyjadřoval děj nebo název povídky, ale až si přečtete pár prvních dílů tak snad k tomu dojde :-) Myslím, že je z něj i poznat, kdo je kdo-alespoň doufám.
Na téma: "můj výtvor", asi vše.

Změny u konce

3. listopadu 2011 v 18:24 | Ráďuše
Tákže, pročítala jsem si minulé komentáře a zjistila jsem, že mám ještě trochu co doladit, jinak děkuju moc za pochvaly ode všech :D Menu jsem teda upravila a posunula dolů, zjistila jsem, že i mně se pak na blogu hledá líp, takže můžu za rady jen poděkovat. Rubriky jsem taky opravila, mělo by to teď být všechno v pořádku, kdyby ne stačí napsat :-D Takže to je asi tak všchno.
Jo, včera nám vypadnul na celej den net a já se málem zbláznila. Ne kvůli tomu, že bych byla závislák, ale kvůli prezentaci na pátek. Dneska nám díky bohu naskočil, takže se rychle můžu dát zase do práce abych to všechno stihla :-D Mějte se hezky a děkuju všem za komentáře.

Takovej ten paranoidní pocit

30. října 2011 v 20:59 | Ráďuše
Občas mám pocit, že mě něco sleduje, nebo někdo, jako kdybych se musela pořád ohlížet, že za mnou někd stojí. Je to děs, asi jsem paranoidní. Ale někdy mě to vážně štve, třeba jsem blázen, dokonce se bojím, že mě i někdo pozoruje i doma. Doufám, že vážně nezním jako blázen. To bych nerada. Ale šíleně mě děsí pocit, že by mě někdo sledoval. Možná bych na tohle téma mohla napsat povídku. XD Občas trochu šílím. No co už jen jsem se o tom chtěla zmínit. Nemám to komu říct tak snad nevadí, že to říkám vám.
Ach jo. Musím se toho zbavit, jinak ze mě bude vážně pořádnej blázen a nevyhrabu se z toho, nebo bych spíš neměla číst ty strašidelný knížky. Spíš Stmívání, tak trochu mě začíná děsit. Vážně! Bez srandy.
Navíc mi moc nepomáhá m druhý zvrácený já XD Pořád má nějký kecy XD
Tady nějakej odkaz na knížky který teď čtu, mimochodem čtyři za víkend, to byste dali taky:http://www.conspiracy365us.com/ Doporučuju.

Asi dvou týdenní předsevzetí

25. října 2011 v 16:18 | Ráďuše
Po zjištění, že nám poslední hodinu odpadá odpoledňák jsem byl tak namíchnutá, že jsem to nevěděla před tím, že jsem teď nehorázně šťastná, že jsem doma. Nedává to smyslu, já vím, ale to není všechno. Protože jsem si asi před třemi týdny, kdy jsem se je tak toulala po knihovně a sháněla cosi od Moliera, jsem narazila na Meyer a jelikož Moliera neměli, půjčila jsem si první díl stmívání. Řekla jsem si, jednou to stejně budu číst, a jak se mi do toho nechtělo, nakonec se mi to líbilo tak, že Stmívání jsem měla přečtený během jednoho týdne a následující pátek jsem si šla půjčit Nový Měsíc. A teď poslouchejte, co ze mně za volovinu vypadne. Jelikož 16. 11. budou dávat první část posledního dílu ve filmovém zpracování, rozhodla jsem se, že do tý doby, musím přečíst zbytek Nový Měsíc a potom ještě dva zbývající díly, abych nekoukala dřív na film, než bych četla knížku. Trochu mě štve, že jsem ty knížky nezačala číst trochu dřív. Líbí se mi to tak moc, že asi půjdu a z tý knihovny to potom vezmu ještě jednou na jedno kolo. Takže to shrnu: Mám celkem tři týdny na to přečíst Dvě a půl knížky o pětseti ne-li více stránkách :-) Upřímný názor prosím, nejsem magor? Doufám, že zbytek toho všeho dává alespoň trochu smysl a rozum. Snad víte o čem jsem mluvila a já jsem právě teď došla k závěru, že musím pracovat na blogu, jo a ohledně minulý ankety v předešlém článku pro Barbara Killunia Jeagerjaques, tady je anketa s třetí možností.

Podzimní prázdniny

25. října 2011 v 7:16 | Ráďuše
Jo jo, už zase bude volno, na což se opravdu moc těším, co vy ostatní? Od kdy máte volo vy?
My už od středy, takže hned ve středu začnu s úpravou blogu, jestli se mi to podaří a přidám slíbené věci, například siplom za spřátelení. Takže by tu snad mohlo zase něco přistát, kyž to půjde a nebudeme hned od středy u babičky bez interenetu. No, dneska máme od devíti, tak jsem si řekla, že na tu hoďku navíc sednu k počítači a něco udělám. Děsně se těším až napíšeme všechny písemky, pak půjdu domů a budu si užívat nerušený klid orázdnin.
Včera to bylo ve škole taky něco. Měla jsem referát z dějepisu a večer jsem usínala s tím, že to nezvládnu a s jedničkou se můžu rozloučit, ale voi la a mluvila jsem elou dobu v kuse a to to nebylo nijak zvlášť vydatný téma :-) Nadmíru šťastná, že jsem dostala jedničku, vám s radostí oznamuju, že klidně budu moct na komp o prázdninách, kdy se mi zachce.
Tak a to je pro dnešní ráno asi všechno. Konečně jsem taky sedla a napsala jeden nudnej článek naprosto o ničem místo povídek, které přidávám dvakrát ne li jednou do měsíce. Doufám, že to teda nějak nevadí a tady je písnička:
Mimochodem v anketě prosím hlasovat, je to nutný.
Doufám, že se Paramore Líbí :-)

První článek tohoto roku!

26. září 2011 v 15:24 | Ráďuše
Začnu asi takhle: Nejprve se moc omlouvám za svojí nepřítomnost a neaktivnost na blogu. Myslím ale, že každému bude jasné, když použiji tuhle rodičovskou větu: "Už začala škola, teď je čas dát všechno ostatní stranou a učit se.", oč že se u mě doma jedná.
Je to asi takhle. Mám zaracha, dá se říct až do konce roku s tím, že o prázdninách se stejně na počítač ani nepodívám, protože se budu učit na nadcházející rok, čili na maturitní ročník. Ale víte co? Pryč raději s maturitou. O tý teď vážně nebudu mluvit.
A když už jsme u těch prázdnin: Od středy máme prázdniny až do neděle, takže mám volno a doufám, že se mi podaří ukrást nějaký ten čas na blog a na povídky, který jsme mimochodem vecpala do sešitu o formátu a4 s listy o počtu 460. Zatím nebyla možnost je přepsat, protože už asi od poloviny prázdnin jsme neměla čas.
Za to se chci taky omluvit. Hlavně, že jsem nenapsala do termínu slíbeného žádnou povídku. Povídky na přání doufám zvládnu přepsat už dneska.
Jinak zatím přeju pěknej tejden a já se jdu učit fyziku, i když teď bych si nejraději lehla a spala. Je mi nějak divně. Mám tak trochu teplotu, ale pitnej režim to spraví.
 
 

Reklama