Sunset Sons - Somewhere Maybe
Mumfor&Sons - Ditmas
Phillip Phillips - Wicked Game

Crazy Princesses From Konoha

Crazy Princesses From Konoha - 6 - 3/3

1. července 2011 v 11:02 | Ráďuše
Strop ošetřovny byl vysoký a ze dřevěných trámů nad ním se k zemi spouštěly dlouhé šály z tenké, jemně nazelenalé látky. Lehce povlávaly ve větru a jen stěží plnily účel přepážky mezi jednotlivými postelemi.
Upřeně sledoval jejich pohyb ve větru a nedokázal si vzpomenout. Nedokázal to. V hlavě měl jen jeden veliký otazník a prázdno. Kde se tu vlastně vzal? A co jsou zač ti zvláštní lidé. Lidé se špičatýma ušima a zvláštníma očima. Co se vlastně stalo, že teď leží na posteli a nemůže se pohnout víc, než lehce pootočit hlavu?

Crazy Princesses From Konoha 6 - Setkání 2/3

6. srpna 2010 v 18:03 | Ráďuše
Pomoc... Pomoc... Pomoc... !
Zaar jí usilovně mával rukou před obličejem, ale ona se ani nehla. Snažil se jí totiž vysvětlit, jak správně napnout luk a jak se drží. Vzhledem k tomu, že ho ale vůbec neposlouchala začínal být značně podrážděný. "Slyšíte...?" Ale nic. Jako by byla jen dutý kmen ztrouchnivělého stromu.
Vlastně ani nemohla dávat pozor. Hlavou jí neustále znělo prosebné: "Pomoc... !" A nebyla schopná cokoliv, nebo kohokoliv vnímat. Skoro to vypadalo, že přestala dýchat.
"Já..." Nešlo to. Nedokázala dát dohromady ani jednu větu a stěží jediné slovo. Jak by vlastně mohla, když viděla, co viděla. Vždyť její sestra... Co? Co se vlastně stalo její sestře?
"Hin..." Pohlédla mu do jantarově žlutých očí.
Než stačil cokoliv říct nebo udělat, byla ta tam. Rozhlížel se kolem sebe, jestli ho náhodou neklame zrak, ale nikde nebyla.
Nevěděla, kam to vůbec běží ani, co to vlastně viděla, jen jedno, že se její sestře něco stalo. Proběhla skrze celé město a běžela stále dál hustým křovinatým porostem, který se rozprostíral několik set metrů od města.

Crazy Princesses From Konoha 6 - Setkání 1/3

3. srpna 2010 v 18:47 | Ráďuše
Očima přejela místnost osvětlenou matným světlem, které vyzařovalo z mohutné louče připevněné na zdi. Dlaněmi se opřela o bahnitou zem. Nejprve se rozhlédla kolem sebe, až pak jí došlo, co se vlastně stalo. Starostlivě začala hledat jakýkoliv náznak toho, že je tu kromě ní ještě někdo další.
V tom se ozvalo tiché zachraptění. "Hinato..."
Ten hlas by poznala snad všude. "Naruto?" Rychle se po všech čtyřech doplazila k téměř bezvládnému tělu. "Jsi v pořádku?" Opatrně mu přiložila dlaň na čelo. "Celý hoříš!" Vykřikla.
"Šššš, tiše... Mohl by nás slyšet." Řekl tiše a sevřel její třesoucí se ruku. "To by nebylo dobré."
Byla ráda, že je v pořádku, ale ta teplota jí dělala velké starosti. Mohlo by to být ještě horší. Zvláště, když ležel na tak studené zemi. "Není dobré, když ležíš na té zemi. Můžeš vstát?"
Pousmál se. "Vstát, to nevím... Ale sednout by jsem si snad mohl."
Pomohla mu do sedu a opřela se vedle něj o velký balvan. Nebylo to o nic lepší, ale v situaci, ve které se právě nacházeli, by nemohlo být nic lepší, jen horší. Ledaže by se naskytla příležitost k útoku. Ale to bylo naprosto nemožné.
"Ostatní jsou v pořádku?" Zeptal se.

Crazy Princesses From Konoha - 5 - Jak? Proč? Co?

7. prosince 2009 v 7:17 | RJblogis
Po dlouhé době další dílek. Dala jsem si s tím práci a trochu nad tím popřemýšlela, tak snad se mi to povedlo.

"Tak to je hustý." Křičela Sakura a poskakovala kolem, jako malé dítě.
Královna se tvářila, jako by slyšela něco nezdvořilého. "Co prosím?" Otázala se.
"Promiňte. Chtěla jsem říci, že je to úžasné." Zasmála se rozpačitě zasmála.
"To nic mé dítě. A teď jsi jistě unavená, nechceš si odpočinout?" Královna jí přátelsky objala jednou paží kolem ramen.
"Ne děkuji. Nemohla bych se místo toho projít po okolí?"
"Samozřejmě...." Sakura byla v mžiku pryč. Královna jen zakroutila hlavou.

Crazy Princesses From Konoha 4 - Cesta lesem čar a kouzel

16. července 2009 v 10:41 | RJblogis

Cesta Lesem Čar A Kouzel

No k Nenávisti jsem se nějak nedopsala, ale k dalšímu dílku Crazy Prin....... jsem dostala další nápad a tak prostě musel být napsaný další díl. Tak se nezlobte, že druhá část Nenávisti bude pravděpodobně až v pátek. Zatím Papa a komentíky prosím. Mám vás ráda.
Ráďuše

Crazy Princesses From Konoha 3 - Marnosti

12. července 2009 v 20:42 | RJblogis
Tááák. Fantazie mě neopustila ani trochu, ale ve školním roce nebylo moc času a o prázdninách nemám taky skoro žádný volno. Ale na povídky si najdu čas vždycky, příští týden vám sem hodím trochu víc povídek jestli mi to mamča dovolí, ale to už nějak zmáknu.
Ráďuše

Crazy Princesses from Konoha 2 - Šílenství

27. dubna 2009 v 16:02 | RJblogis
Omlouvám se. Vím trvalo to hrozně dlouho a tluču si za to hubu, ale nestíhala jsem to. Tak snad se vám bude tenhle díl líbit.
Ráďuše

Crazy Princesses from Konoha 1 Kdo Víc Šílí, Vítězí

4. dubna 2009 v 8:53 | RJblogis
Tak a je tu první dílek mé povídky. Upozorňuji, že některé písničky co se tu objeví tak existují i ve skutečnosti k tomuto dílu vám tu dám odkaz na tu písničku (co vymyslí Hinata) Písničku si pustťe na určitém místě v textu, bude to tam napsaný(teď si pusťte tu písničku, a pak pokračujte ve čtení). Zpívá jí Skye Sweetnam a písnička se jmenuje Kiss a Girl a tady je odkaz:

Crazy Princesses from Konoha - Recenze

22. března 2009 v 20:58 | RJblogis
Rozhodla jsem se napsat něco neobvyklého a naprosto crazy.
Název této povídky je: "Crazy Princesses from Konoha"="Bláznivé(nobo šílené) Princezny z Konohy" Ptáte se proč zrovna takovýhle název? Na jednoduchou otázku je jak jinak jednoduchá odpověď. Král Jiraya a královna Tsunade mají šest překrásných dcer Sakuru, Hinatu, Ino, Ten-Ten, Temari. Princezny jsou zralé na vdávání, ale je tu jeden problém princeznám se nechce a zajímají se jen o své vynálezy a mají bláznivé nápady (od toho název Crazy Princesses....). Král a královna jsou ze svých dcer úplně na nervy, a tak spolu s králem z vedlejšího království, který má šest synů, Naruta, Sasukeho, Nejiho, Shikamara a Saie, vymyslejí záludnou lest........
Jakou ? To až v prvním díle mojí povídky. Ráďuše
 
 

Reklama