Sunset Sons - Somewhere Maybe
Mumfor&Sons - Ditmas
Phillip Phillips - Wicked Game

Bon Jour Mes Amis

4. ledna 2014 v 11:59 | Ráďuše |  Deník
A Vánoce jsou za námi. Jako vždy naše milá Ráďa zapoměla popřát všem lidem v internetovém moři Šťastné a Veselé svátky a na Nový rok byla v takovém deliriu, že se ani nebylo schopná zvednout od stolu. Nuže, přijměte prosím mé vřelé omluvy a dovolte mi znovu vám popřát všechno nejlepší k Novému roku. Ať vám vaše předsevzetí vydrží po celý rok, hodně zadraví, štěstí, samozřejmě úspěchů a rodinné pohody. Doufám, že jste si Silvestr a Vánoční svátky užili v míru a klidu, tak jako já a nadále užíváte zbytku prázdnin.
Teď mě čeká dopsání semestrálních písemných prací a jedna zkouška, vlastně ústní zápočet z evropského myšlení - to jest předmět, kde se probírá Bible a židovská a křesťanská historie. Náplní zkoušky je znalost strarého zákona, který si musím ještě dočíst. Ve středu se ukáže, jestli Bibli rozumím alespoň na úrovni splnění zápočtu.
Všechny písemky jsem úspěšně zvládla, tak doufám, že mi tohleto vydrží i v dalším roce a Vám přeji to samé - žádné potíže ve škole a jen a jen samá pozitiva :)
Někdy vám sem hodím tu hroudu knížek, co jsem si musela k písemným pracím pročíst, naštěstí ne celé. Hodlám sem přidat nějakou povídku, ještě nevím, o čem bude, ale budu se snažit vás něčím zaujmout - něčím pěkným samozřejmě.
A já jdu rychle psát své práce, ať jsou dneska všechny hotové, dřív než pojedu do Prahy - i když tam jedu zítra, chtěla bych mít už od toho pokoj. Tak tedy, mějte se tu všichni pěkně a někdy se ozvěte, jak ste se měli o prázdninách :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Barbara Killunia Jeagerjaques Barbara Killunia Jeagerjaques | Web | 8. ledna 2014 v 17:55 | Reagovat

O prázdninách jsem se docela flákala, tedy aspoň v té první polovině. Pak nastala příprava na tuhé školní období... :D

S Nadějí trošku stávkuji, protože:
1. nemám moc času
2. jsem se dostala do části, která se mi v originále vůbec nelíbí, takže si to budu muset ještě ve volném čase promyslet a inteligentně sepsat.
Bohůmžel moc volného času nemám, a pokud ano, snažím se spát či relaxovat. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama