Sunset Sons - Somewhere Maybe
Mumfor&Sons - Ditmas
Phillip Phillips - Wicked Game

Změna

16. února 2013 v 21:45 | Ráďuše |  OznamXD
Dál nevím, co bych dodala k tomu, že už mě unavuje psát pořád o tom samém. Líbí se mi psát na téma, které někdo ztvárnil a domyslet si spoustu věcí, situací, děj a tak dále, ale upřímně, trochu mě to brzdí a dochází mi trpělivost a co hůř, taky nápady. Plánuju všechno dopsat, ale předem upozorňuji, že na téma Naruto a jakékoli jiné anime nepřidám nic nového. Důvody jsem řekla. Doufám, že vás to moc nemrzí a budete spokojení i s tím málem, co napíšu podle svého. Nechci celou dobu, co píšu na blog strávit tím, že budu de facto opisovat postavy a své vlastní si nevymyslím.
Trochu jsem nad tím uvažovala, hlavně když jsme měli volno. Teď budou prázdniny-kdo má, přeju: užijte je!-tak počítám s tím, až budu více méně hotová s prací, kterou musím dodělat, něco sem přidám.
Dneska mě neberte příliš doslovně, podle všeho nemám dobrou náladu, ať už je to jak chce. Ani nevím proč...
Každopádně, zůstaňte mi tu někdo prosím i po tom, co jsem napsala, i když chápu, že všichni nebudete mít náladu číst povídky, se kterými nemáte nic společného, mimo to, že je píšu já. Končím s tímhle oznamem, a upřímně se omlouvám, že dnes nenesu dobré zprávy, ale jen ty poněkud méně uspokojivé. (Dneska si, kdo ví proč, potrpím na fomality, děsně mě to žere.) Tyhle moje nálady jsou ubíjející a děsně mě nudí. Pak píšu věci, který ani nechci. To ale nemůžu říct o tom, co jsem napsala hned na začátku. Chápu, že to vyznělo trochu neohrabaně, ale myslela jsem to přesně tak, jak jsem to napsala.
Ráda bych popřála: mějte se hezky, ale nějak mi to dneska nejde přes pusu, tak vám napíšu jen: Zatím se mějte. A já se ozvu...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mikeira Mikeira | 16. února 2013 v 22:15 | Reagovat

Nevadí mi originální postavy a děj, sama je píšu ;-). A navíc od tebe bych přečetla snad cokoliv, podle mě píšeš vážně dobře XD. Jestli teď máš prázdniny, tak si je pořádně užij a odpočiň si, to mě skončili už před týdnem :-/.

2 Saskie Saskie | E-mail | Web | 23. února 2013 v 11:07 | Reagovat

já mám prázdni až teď tak doufám, že je nepromrhám xD
jinak originální postavy a děj? proč ne? xD taky tak píšu. Zní to zajimavě, i u některých tvých povídek jsem si říkala, že by na to seděli jiné postavy, ně že bys nevystihla jejich osobitost nebo tak, ale  jen by to chtělo změnu, takže jsem celkem spokojená xD
píšeš skvěle, takže já tě neopustím :-D na to píšeš až moc dobře :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama