Sunset Sons - Somewhere Maybe
Mumfor&Sons - Ditmas
Phillip Phillips - Wicked Game

Jak to probíhá?

28. února 2013 v 8:47 | Ráďuše |  OznamXD
Formou deníku mi bylo trochu zvláštní psát, tak sjem opět zařadila tento nudný článek o mém zvláštním váhání do oznamu. Teď k věci, o co jde:
Poslední dobou, jak jsem se již zmínila, mám opravdu zvláštní náladu, hodně starostí a ještě jednou hodně starostí. Tak jsem vás chtěla poprosit o trpělivost, co se povídek a tvorby týče. Pro dnešek začínám takhle brzy, i když jsem ve škole-jen máme volnou hodinu, dá se říci. Vlastně, je to hodina ZSV-jelikož neaturuji, mám volnou hodinu a pracují jen někteří. Takže vlastně volná hodina, technicky vzato.
Konečně jsem více méně spokojená s tím, že mám-částečně-hotovou práci na školu, ale naneštěstí se mi nakupila další spousta povinností a tak na blog moc nechodím-nepíšu. Zdá se, že maturita přeci jen nebude tak legrační, jak jsem si myslela. Ne, lhala bych, kdybych vám namlouvala, že jsem si mysela, jaká to nebude sranda. Jen to na mě asi dolehlo.
O víkendu bych možná mohla něco přidat, nějaké pokračování, ale nejsem rozhodnutá, co napíšu. Co víc, nejsem si jistá, kterou povídkou budu pokračovat. Jednodušší by bylo, kdybych to věděla, ale jestli vás můžu poprosit a budete chtít, napište si tolů do komentářů, kterou chcete vidět a číst, jako prvním. Jestli teď můžu trochu štiplavou poznámku, nechci vidět komntář typu: já nevím, to je na tobě... To by mi moc nepomohlo :)
Díky moc, mějte se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Saskie Saskie | E-mail | Web | 28. února 2013 v 14:03 | Reagovat

Já bych si asi nejradši přečetla "Vůbec jsem netušil že je někdo jako ona" x3
Ale je mi to v celku jedno, já si od tebe přečtu totiž všechno x33
Jinak já ti přeju hodně štěstí u matury a držím palce ^^3

2 Mikeira Mikeira | 28. února 2013 v 14:17 | Reagovat

Taky bych brala- Vůbec jsem netušil že někdo jako ona...- :-)
A nebo taky Nenapravitelní, to mě taky hodně zaujalo :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama