Sunset Sons - Somewhere Maybe
Mumfor&Sons - Ditmas
Phillip Phillips - Wicked Game

Série myšlenek 2

1. prosince 2012 v 20:08 | Ráďuše |  Deník
Myšlenka č. 2 2012-11-29
Že bych napsala něco nového? Zase? To je docela možné, protože už nějaký ten pátek mám pořád nové a nové nápady a na staré povídky se jaksi nedokážu soustředit. I když bych je ráda dopsala, nemám se k tomu. Což je škoda, protože děj mám vymyšlený a měla bych s tím pohnout, protože než se rozhodnu je dopsat, je docela možné, že to zapomenu a to mě možná trochu děsí. Páni, jak ráda bych je dopsala, ani netušíte jak.
Inspirace by byla, je tu neustále, ale vtip je, že mě většina nápadů napadá ve škole a ne doma. Ve škole samo sebou mám netbook, ale když celou hodinu klapete do klávesnice a soustředíte se prakticky jenom na obrazovku, tak myslím, že to není asi úplně nejvhodnější. Jenže škola je takové zvláštní místo, vždycky, když to člověk nečeká, tak přiletí nápad a je to, hned bych nejraději psala, jenomže co s tím nápadem zrovna když je matematika? Dovolím si podotknout, že ta je náhodou velmi inspirativní, člověka pak napadají věci jako utiskování, neschopnost něco udělat a podobně-nechci říkat trýznění, ale svým způsobem se dá něco takového použít.
Takže, až se konečně odhodlám něco dopsat, jásejte, radujte se a oslavujte, protože já budu…


Myšlenka č. 3 2012-11-29
A pak je tu ples. Lístky, šerpy, skleničky, občerstvení, lidi, co nám dělají vystoupení, barman, sál a kostýmy, jinými slovy spousta věcí na přípravu. Je docela možné, že kdybychom ve třídě neměli právě ty lidi, které máme a všechno zařizují, asi by z plesu nebylo vůbec nic. Takže jim patří velké díky, díky a díky. Myslím, že tu práci, kterou všichni dělají bych nezvládala.
Aby to nevyznělo, že se neúčastním, tak musím říct, že na balení tomboly-další věc, která dala spoustu práce (taky jsem sháněla ceny)-se moc netěším. Zaprvé: nevím, co všechno to obnáší a nejsem si jistá, že to provedu správně; a zadruhé: věcí do tomboly je tolik, že zaplňujeme kumbál se školními učebnicemi-ne celý samozřejmě-, takže nemám páru, za jak dlouho to všechno zabalíme.
S lístky nám pronajímatelé udělali celkem pěknou čáru přes rozpočet, jelikož jsme počítali tak s poseti lidmi na plese. No, dopadlo to zkrátka jinak a to tak, že místo pěti set lidí tam bude čtyři sta dvacet, ale můžeme být ještě rádi, že nám to nenechali na těch tři sta šedesáti-to by pak byl sál úplně prázdný.
Těším se a o to víc, že tam bude pár jistých dalších lidí, na které se moc těším. Kamarádi, známí, bude to bomba. Nejlepší na to všem pak je, že vyměním lístek za lístek z vedlejší třídy-paralelní třída, která bude mít ples po nás. Tak na to se těším. Na náš ples, na jejich ples a doufám, že se to všechno vydaří, protože bych si ráda odnesla celou kopu zážitků a vzpomínek na ty skvělé lidi…
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama