Sunset Sons - Somewhere Maybe
Mumfor&Sons - Ditmas
Phillip Phillips - Wicked Game

Já vám nějak nevím, ale asi se nudím

6. prosince 2012 v 11:53 | Ráďuše |  Deník
Kdybych se nudila normálně, tak bych o tom nedávala vůbec vědět, protože je to normální-a proto, že se každý občas nudí a není důvod kvůli tomu znepokojovat ostatní kolem. I když přesně nevím, jestli má tenhle typ nudy důvod k nějakému znepokojování. Mám to zkrátka na srdci a tak to pěkně od plic napíšu.
Jsem znuděná tím stereotypním životem kolem mě a dokonce i sama sebou. Zábava mě míjí tak rychle, že už ani nestíhám přemýšlet nad tím, jak to vypad, když se člověk baví. Ale o to nejde. Ten všemi způsoby mnou nenáviděný a nudný stereotyp, mě ubíjí, až to není možné. Zapomínám taky na to, že udělat s tím něco, je prakticky nemožné a proto mě to možná tak překvapuje.
1, Zaprvé je to škola, spíš písemky. Proč nemůžu normálně, logicky chápat matematiku, proč se to dobrovolně nenaučím, pak jenom kleji, jak nemožná jsem, když nedostanu požadovanou známku.
2, Zadruhé to je hudebka. Neustále si nedokáži najít čas na to, abych si cokoliv zahrála. Upřímě, troufnu si tvrdit, že to nezvládám tak úplně, jak bych chtěla.
3, A zatřetí, je to blog. Moje psaní, přidávání článků, nudí mě to. Chtěla bych psát, opravdu chtěla, ale někdy mám pocit, že to nestíhám, kolikrát nemám chuť a když se potom podívám na celkovou návštěvnost nebo shlédnutí stránky, je mi docela na nic. Je to asi sobecké tvrdit, že se nikdo nechodí, to ale neříkám. Chodí sem pár lidí, kterým jsem nesmírně vděčná ;) že poctivě drží a snáší moje řeči. Já osobně mám na to, když si někdo píše o komentáře, názor asi takový, že je to nevhodné, protože nemůžu nutit lidi vymýšlet komentáře, jenom proto abych ze sebe měla lepší pocit. Mám raději upřímné komentáře, které chtějí lidi přidat-ať už je jich sebe míň. Ale někdy malá návštěvnost zamrzí, už jen proto, že se člověk snaží. Asi to u mě nestačí.
Nemá někdo návrh či nápad nebo radu, jak zlepšit návštěvnost, nebo spíše kvalitu blogu? nějak si s tím nevím rady :D
Díky všem, kdo sem chodíte a já se teď hodím na týden k ledu...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Narumi Narumi | Web | 6. prosince 2012 v 15:01 | Reagovat

Ten problém s náštěvností mám taky... Jediný co mě napadá jak zvýšit náštěvnost, tak psát často povídky nebo něco... Bohužel né všichni mají tolik času aby psali velmi často.. takže tě chápu :-)
A ten život... mám taky stereotypní.. každý den ráno vstanu, udělám hygienu, najím se, škola, domů, učení, pc, jídlo, koupelna a spát.. nic jiného.. No.. snad se ti z toho povede dostat! :-) Držím pěsti plné štěstí! ^_^

2 Mikeira Mikeira | 6. prosince 2012 v 17:17 | Reagovat

Nic mě nenapadá :-/ Já osobně sem chodím, protože opravdu miluji tvoje povídky, kresby,fotky a vůbec veškerou tvou tvorbu :-) podle mě si velmi talentovaná. Ale tvé nudě plně rozumím, mám to tak taky. Jenže bohužel, to asi opravdu nejde jen tak změnit :-/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama