Sunset Sons - Somewhere Maybe
Mumfor&Sons - Ditmas
Phillip Phillips - Wicked Game

Hm...

6. listopadu 2012 v 20:39 | Ráďuše |  Deník
Asi takhle bych to řekla, poslední dobou se cítím vážně na houby. Pořád píšu něco depresivního a ne a ne se dohrabat k něčemu kloudnýmu. Vážně nevím, co s tím. Pro změnu dnešek, byl normální den, pro jednou, aspoň, že dnešek mohl být trochu normální. Vážně nevím, jestli je to tím počasím, nebo čím, ale nemám chuť zhola na nic.
Tuhle mě profesorka požádala, ať napíšu článek o piškvorkách, na kterých jsme byli. Nevím, jak jiní, ale já jsem na tom s psaním novinových útvarů ne moc valně. Takže douvám, že do pátku napíšu alespoň pár řádků.
Pak musím vytvořit ješě prezentaci o knížce a autorovi, to je taky něco. Spolužák měl dneska prezentaci na Moliéra a všichni jen zírali s otevřenou pusou, jak to bylo dobrý. Osobně pochybuju, že má cenu se po takovým výkonu snažit o něco, co zaujme.
Koukám, že jsem jeden mindrák za druhým a pořád si stěžuju, že něco musím, ale tak to už prostě mám. Někam si postěžovat musím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Barbara Killunia Jeagerjaques Barbara Killunia Jeagerjaques | Web | 7. listopadu 2012 v 7:32 | Reagovat

Nedávno jsem měla špatnou náladu já. Ne, že by to bylo nějak lepší, ale je.
Novinové články mi taky nejdou, takže sama fakt nejsi. :D Mně učitelka vytkla, že tam používám příliš osobních pocitů jakožto spisovatel. A řekla, ať to změním. Jenže já to jinak udělat neumím. Tudíž na učitelku kašlu. :D
A prezentace? Juj... Tak já se dobrovolně na prezentace nehlásím a dlouho jsem žádnou nedělala, takže s tím ti neporadím. Jenom snad jedno - nevzdávej se bez boje. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama