Sunset Sons - Somewhere Maybe
Mumfor&Sons - Ditmas
Phillip Phillips - Wicked Game

Svět, který byl možná můj...

25. února 2012 v 20:38 | Ráďuše |  Kraťasy
Jedna opravdu extra krátká a náhodná povídka, která mě zčistajasna napadla při poslouchání hudby od Cartera Burwella. Takže tady to je a ... No do komentářů prostě napište svůj názor.

Žila jsem ve světě, kde mě měl každý rád. Kde mé slovo těšilo ostatní a já se naopak těšila z těch jejich. Byla jsem člověk, co se nikdy nemusel o nic prát, ale přesto dosáhl všeho, co chtěl. Nosila jsem s sebou štěstí a radost, kterou mi předávali lidé kolem mě. Lidé, kteří mě milovali a já na oplátku milovala je. Nebylo dne, kdy bych se bála, protože kolem mě byli všichni, které jsem měla ráda a kteří okolo mě vytvářeli domov, kde jsem se cítila dobře, kde jsem milovala, kde jsem žila, kde jsem žít mohla, kde jsem byla milována. Ve světě, který byl můj.

Ale já žila v tomhle světě, který mi nepatřilo. Ničím a nijak. Byl to svět, který mohl být můj...
Žila jsem ve světě, kde mě měl možná každý rád. Kde mé slovo možná těšilo ostatní a já se naopak dokázala těšit z těch jejich. Možná jsem byla člověk, který se o nic nikdy nepral a který dosáhl všeho, co chtěl. Možná jsem s sebou nesla i radost a štěstí, které jsem dostávala nevědomky od lidí kolem mě. Od lidí, kteří mě mořná milovali a já možná milovala je. Možná nebylo dne, kdy bych se bála, kdyby se u mě byť jen na chvilinku projevil strach, protože kolem mě bylo tolik lidí, které jsem měla ráda a byla mezi nimi doma, tam, kde jsem se cítila doma. Kde jsem možná milovala a možná milována byla. Místo, kde jsem možná byla vítána, kde jsem možná žila. Ve světě, který byl možná můj...

Děkuji moc za jakýkoliv komentář týkající se tohohle-směr nahoru :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mikeira Mikeira | 25. února 2012 v 20:55 | Reagovat

Zase ve mně tvoje povídka zanechala ten pocit. Povídky tohohle typu mám vážně ráda a ty je umíš moc dobře psát. Moc se mi to líbilo, co víc dodat... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama