Sunset Sons - Somewhere Maybe
Mumfor&Sons - Ditmas
Phillip Phillips - Wicked Game

Prázdniny k nezaplacení 5

21. března 2011 v 20:21 | Ráďuše |  Příběhy na přání
Pokračování, jak jsem slíbila :D Omluva, že to není tak dlouhé, jako ty díly před tím, ale snad to bude stačit J Ať se další díl líbí a teď už-hezké čtení.

Popravdě, ani nevím, jak se to stalo, ale najednou jsem otevřela přihrádku před sebou a nahmatala v ní šanon až k prasknutí narvaný… "Jéžiš!" Vyjekla jsem.
"Co se děje?" Mírně cuknul s volantem.
Užasle jsem se dívala na disky založené v šanonu. "Všechny jsou to originály!" Panebože, to jsem opravdu řekla na hlas? Teď to bude znít, jako kdybych snad v životě neviděla nic jiného než na černo vypálené disky.
Pobaveně se zasmál. "No jo?!" Opět předjel další auto.

Připadalo mi, že jede pořád rychleji a rychleji. Hej! Copak je tohle dálnice? Ohlédla jsem se dozadu a k mému překvapení jsem zjistila, že za námi není ani jeden z autobusů.
"A co jiného by to mělo být?" Dupl na plyn a přeřadil na větší rychlost.
Zrudla jsem. Řekla bych-TRAPAS-ale, co je trapného na to, že někdo stahuje písničky z internetu. Mám pár disků, které jsem koupila v hudebním obchodě-hlavně mých oblíbených kapel a zpěváků-ale nemůžu si pořídit všechny. Na to zkrátka nemám dost velký rozpočet. "Jen, že jich máš tolik?" Jedno z nich jsem vytáhla. "Ehm, ty posloucháš ACDC?"
"No jo." Pokrčil rameny a jeden koutek úst se mu mírně zvednul nahoru. Páni, jak jen on to dělá. Neuvěřitelný, naprosto neuvěřitelný-ty jeho mimický gesta mě jednou přivedou do hrobu. Co to plácáš? A vůbec, co na něm vidíš? Ptalo se mé druhé já. Neměla jsem chuť odpovídat-a proč bych taky měla že. Hele! Neignoruj mě! Vážně nechápu, proč se vždycky musí ozvat(Zatím ještě nejsem blázen, no i když malý náznak tu je.).
ACDC jsou dobrý, vlastně dost dobrý, ale rozhodně bych netypovala, že je zrovna někdo jako on poslouchá. "Netypovala bych tě zrovna na tenhle sty hudby."
"Ne?"
Chtěla jsem říct, že vůbec ne, ale nakonec jsem dokázala zadržet jazyk za zuby. "Nó," dlouze jsem protáhla "moc ne. Typovala bych tě spíš na něco míň metalovýho."
"Míň metalovýho? Jen doufám, že ne Madonu."
Mezitím, co jsem se prohrabávala v šanonech-bez dovolení-a hledala jsem nějakou kapelu, kterou mám ráda. Kupodivu měl vcelku dobrý vkus. Iron Maiden, Billy Talent, Green Day, The All American Rejects, a samý takový kapely. Takže převážně Rock, Metal a sem tam i Rap. "To ne." Zasmála jsem se. "Jen jsem si myslela, že budeš poslouchat spíš novější kapely." I když těch tu měl požehnaně.
Pokrčil rameny a přitom naklonil hlavu mírně doprava. "Podle mě," začal, "jsou starý kapely, jako jsou ACDC, Kiss nebo Led Zeppelin hodně dobrý a ty, co hrajou dneska stojej za houby." Nafoukla jsem tváře a už už jsem se chtěla ohradit, že: To teda ne hošánku! "Ale najde se pár kapel, který stojí za to si poslechnout." No to bych řekla.
A pak jsem narazila na CD: "Třeba jako Christina Aguilera?"
Šlehnul po mě pohledem. "Um," zamumlal, "to je sestřenky. Ráda ji poslouchá." A dál to zamlouval.
No jasně. Uchechtla jsem se škodolibě a pak prudce zatočil, takže mi Christina-ne jako ta "Christina", ale CD(abyste mě chápali dobře)-vyletěla z ruky a spadla kamsi dolů pod sedadla.
Kousla jsem se do spodního rtu a pak se začala omlouvat. "Oh, to jsem… Promiň, hned to najdu." Sklonila jsem se a ponořila se mezi sedadla-spíš pod sedadla. Hm, zvláštní. Nemohla jsem ho najít. Zvedla jsem se zpod sedadla.
"Až zastavíme, tak ho najdeš." Zarazil mě, když už jsem se chystala na další ponor pod koženou sedačku. Zněl trochu podrážděně a já jsem si v duchu mohla jenom rvát vlasy.
Musím vždycky udělat nějakou blbost a nebo zničit něco, co není moje? Jen doufám, že to Cd není poškrábané. A najednou jsem uviděla něco lesklého pod sedadlem řidiče, přesněji pod jeho nohama. Sbírat ho teď ze země nemělo cenu, stejně bych tam nedosáhla a navíc, co by si o mě potom myslel, kdybych-no zkrátka bych ze musela nahnout přes jeho, no však víte(jo víte, nemusím to teda říkat nahlas).
"To tě ten volant tak moc fascinuje?"
Rychle jsem odvrátila pohled od toho místa, kam bych normálně-nikdy jsem se tam nedívala-nekoukám-ale vážně! Cítila jsem, že pomalu rudnu. Jen doufám, že mu díky mému rychle se prokrvujícímu obličeji nedošlo, že jsem nekoukala na volant kam si původně myslel. "Našla jsem to CD." Řekla jsem pak abych nějak zamaskovala tu trapnou situaci.
Krátkým pohledem pohlédl pod nohy a zase zpět na silnici."Hm," Zabručel pak a sundal jednu ruku z volantu.
Nechápala jsem jak, ale ze šanonu, co jsem měla jen tak pro informaci položený na klíně, vyndal jeden z nespočtu disků a hodil ho do přehrávače. Mezitím, co se disk načítal, netrvalo to ani moc dlouho, jsem uložila šanon zpět na místo do přihrádky a pak se autem rozezněl song od Blink 182: Stay Together For The Kids.
Nevědomky jsem si začala pohupovat do rytmu rukou a následně na to hlavou.
"Líbí?" Zeptal se.
Jen jsem kývla hlavou-v rytmu samozřejmě- a najednou mi z úst vyšlo: "Their anger hurt my ears, been running strong for seven years. Rather then fix the problems, they never solve them."
"It makes no sense at all, I see them every day. We get along so why can´t they? If this is what he wals and this is chat she wants,. Then why is theres so much pain?"
"Wow!" Vydechla jsem. Nepočítala jsem s tím, že se z toho strhne něco jako pokus o karaoke. "Docela slušný."
Jenom se zasmál. "It´s not right!" Pokyvoval hlavou do rytmu. "It´s not right."
Abych řekla pravdu, tak i přes to, že se tahle kapela v roce 2005 rozpadla je mám nejraději ze všech interpretů a kapel vůbec, dobře tak až jako druhou kapelu, hned po Linkin Park-ty jsou prostě nej. Bilnk se ale někdy teď na udílení cen Grammy sešli a dali starou partu do hromady-a k tomu chystají novou desku, takže se samozřejmě nemůžu dočkat.
Spokojeně jsem si opřela hlavu o sedadlo a obrátila svůj pohled na krajinu a lesy rozprostírající dole v údolí pod námi. Byl to nádherný pohled. Opravdu bych vám to přála vidět. Sníh na vrcholcích hor se skvěl svou bílou a třpytivou nádherou, zatímco stromy doplňovaly zbytek celé té krásy svým úžasným zeleným uměním.
Silnice po které černé Ferrari projíždělo rychlostí, kterou by snad nikdo nepovolil ani na té nejširší dálnici, byly kupodivu bez napadaného sněhu. Možná jí tu někdo upravuje pomyslela jsem si. Ale zabývat se tím by bylo stejně tak zbytečné, jako přemlouvat bratrance aby si vybral jiné povolání-vždyť jsem vám říkala, jak moc je do sporťáků zapálený, jen tak by se své vysněné práce nevzdal: "To bych musel být blázen!" Řekl mi jednou, když jsem se ho naoko snažila přesvědčit aby odešel. Motor Ferrari byl sice hlučný a z repráků se naplno a hlučně rozplývala hudba-Blink 182-a mě to stejně uspalo. No co? Byla jsem z toho vyčerpaná-ze všeho. Z ranního vstávání, které proběhlo asi kolem půl šesté, možná i dokonce dřív, nevím přesně, z cesty autobusem, ze situace na toaletách-vážně nechápu, jak na mě mohly zapomenout, dokonce si myslím, že mě tam nenechali jen náhodou a mám tak trochu menší podezření na Karin, ale nebudu naivní, i když Karin nemám ráda, nemusí to hned být její vina, třeba mě tam vážně zapomněli. Pokrčila bych rameny, ale už jsem spala-a to prostě není fyzicky možný.

Jak jsem napsala už před tím, je to krátké a není to rozhodně nejdelší-to je vlastně to samé, ale co už J- Tak doufám, že nevadí. Když to stihnu, zítra přidám další, ale mám orchestr, tak ještě uvidím. Teď jdu umýt nádobí a učit se chemii-no tu možná ne, stejně mi to nepůjde ani kdybych se na to učila celý víkend. Tak já půjdu, už jdu, jsem fuč… xD Měj te se a snad se vám díl líbil. Podle mě tak trochu nic moc, ale udělejte si o tom svůj vlastní obrázek J
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Narumi Narumi | Web | 21. března 2011 v 21:23 | Reagovat

To je dobrýýý :) Nevadíí ^^ Já si stím nějak poradím ;-) A bude to něco... v té povídce budeš vystupovat ty, Kami a já xD Nikdo jiný nemá zájem :-( Ale nevadí :-)

Ps: Povedený :-D A ta písnička... úžasná jako celá povídka ^^

2 Ája *SB* Ája *SB* | Web | 21. března 2011 v 22:30 | Reagovat

Vážně kawai^^ jako předešlé díly...jenom jsem zírala, jaký mají Sakura a Sasuke vkus, co se týče hudby, já se s nima naprosto shoduju! XDDD Linkiny jsou moje největší láska, teda z hudby, jinak největší láska je někdo jiný ( netřeba rozebírat XD)

3 Vaja-chan Vaja-chan | 22. března 2011 v 15:17 | Reagovat

Chtěla jsem se zeptat jestli bude pokračování Crazy Princesse From Konoha
?? Jestli jo tak napiš pls na můj blog www.naruto-kone-povidky.blog.cz

4 bety ,Betušik-san bety ,Betušik-san | Web | 23. března 2011 v 14:56 | Reagovat

uzasneeeee ryychlo pokracko XDDDDDD moc som sa na tento dielik tesila ^^

5 Yuki Matsui Yuki Matsui | Web | 23. března 2011 v 19:40 | Reagovat

Úžasněj dílek! Tahle povídka je skvělá a souhlasím s Ájou taky jsem zírala xD Blink 182 ♥ :-D a Linkiny a všechno :-D
A u toho obrázku s těma Akatsuki.. myslím, že je to Hidan :-D Aspoň to tak vypadalo, však víš ne? Když se z něj stane černo bílej :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama