Sunset Sons - Somewhere Maybe
Mumfor&Sons - Ditmas
Phillip Phillips - Wicked Game

Po novém roce snad nové i to ostatní...

13. února 2011 v 21:11 | Ráďuše |  OznamXD
Nebyla jsem tu jak dlouho? (Chvilka přemýšlení...) Dlóuho. Přibližně dva měsíce jsem nic nepřidala, jelikož si můj skvělý vždy nápady překypující mozeček udělal menší stávku po prázninách, Vánocích a tak všeho možného. Nejspíš mi ten tuk a cukr z vánočních dobrůtek ucpaly mozkový zákruty, který do teď nehodlaly spolupracovat XD
Za tu dobu, co můj mozek stávkoval, jsem chtěla něco utvořit a tak jsem se pustila alespoň do designu. Tetokrát Jareda a 30 Seconds To Mars. Po několik dalších následujícíh dní budu pečlivě dodělávat zbytek, co ještě není hotový a podobně :D
Včera jsem se pokoušela něco napsat, ale nedohrabala jsem se ani k jedné A4. Ale, že jsemněco napsala, to je docela úspěch ne? Po tak dlouhý době. Ze článku, který jsem včera začala psát vám prozradím jen to, že je to příběh na díly a je na přání. Zatím nevím, jak to všechno dopadne a za jak dlouho to dopíšu do takové délky abych to vůbec mohla hodit na blog. Jediné, co teď vím je, že můj mozek pomalu ale jistě začíná spolupracovat.
U dílovek, které mám už rozepsané, už tak nějak vím, jak by mohly pokračovat(včera jsem to všechno pořádně promejšlela) a už mám i pár nápadů na něco dalšího. Raději se ale budu soustředit na psaní toho, co mám rozepsané, protože to bych pak pořád psala něco nového a nového a na další pokračování dílovek by se ani nedostalo.
Mno, každopádně doufám, že do konce nadcházejícího týdne dokončím design a domyslím příběh, co jsem včera začala psát. Snad o víkendu navštívíte blog plný mých mouder, blábolů, příběhů a povídek, a ne jenčernou díru zející prázdnotou.
Do konce týdne toho mám ještě dost, tak já raději jdu tvořit a místy se i učit xD. Abych taky něco stihla, jak jsem právě slíbila.
Takže dobrou noc lidičky a držte mi palce, zítra píšeme z Francouzštiny, tak doufejme, že bude jednička :-D
A mamka volá, že jsou steaky na stole, tak abych šla. Mějte se pohodově a BYE
xD
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Avatar Jake Avatar Jake | 13. února 2011 v 21:32 | Reagovat

xD Už se těším na nové příběhy a přeji ti abys dostala tu 1.... xD A užij si Valentýna. :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama