Sunset Sons - Somewhere Maybe
Mumfor&Sons - Ditmas
Phillip Phillips - Wicked Game

Pro Akineko-Chan za SB - Crazy Valentine´s Day

1. března 2010 v 22:53 | RJblogis |  Příběhy na přání
A tady je ta slibovaná povídka na pár Sasuke a Sakura XD Užij si to.

Zhluboka jsem se nadechla čerstvého vzduchu. Bylo chladno a kolem mě takový klid až to bylo zvláštní. Konoha - město, ve kterém žiji - je poměrně velké město a ticho je tady prakticky nemožný jev.
Celý den jsem proseděla u televize s velkým kýblem zmrzliny abych nemyslela na to zpropadené ráno. Vždyť to všechno šlo tak krásně. Pozval mě do kavárny a já doufala v to, co už tak dlouho odkládáme. Bylo by to super, poprvé na Valentýna. A pak mi oznámil, že má jinou. Celý svět se mi zhroutil. To bylo opravdu to nejkrásnější vyznání lásky na Valentýna. Dát holce kopačky hned po ránu, jak má pak ksakru celý den fungovat. Celý byt mám zaplněný posmrkanými kapesníky a kelímků od zmrzliny.
Prošla jsem kolem líbajícího se páru sedícího na lavičce a ruce zabořila hluboko do kapes mého nového kabátu. Nikdy bych si nepomyslela, že můžu zažít takhle příšerný den.
Vlastně ani nevím, co dělám tady v parku. Asi jsem se zbláznila, že jdu takhle pozdě zrovna sem. Postupně začalo ubývat lidí sedících na lavičkách nebo se jen tak procházejících se po parku. Když srovnáte Central park v New Yorku s parkem ve kterém právě jsem asi by jste si raději vybrali Central park. Tenhle park se totiž hemží samým pobudou, ranařem a násilníkem. Nic pro holky, jako jsem já.
Jen tak ze zvyku se ohlédnu přes rameno. Málem se mi zastavil dech. A do hajzlu, že já sem vůbec chodila. Přímo za mnou šel opravdu nebezpečně vyhlížející chlapík. Zhruba po deseti metrech jsem se ohlédla, jestli se za mnou dál plíží. K mému štěstí se ubíral jiným směrem než já. Ani jsem nevěděla kam jdu vlastně já.
Za mnou se ozvalo tiché šustnutí a v tu ránu jsem ležela na zemi. Něčí ruka se sápala po mém krku, zatím co ta druhá se snažila zničit můj nový kabát. Jediné, co mě v tu chvíli napadlo bylo volat o pomoc.
"Jen si klidně křič holčičko, tady tě nikdo neuslyší." Chechtal se chlápek nade mnou a roztrhl můj kabát. Naštvalo mně to jak jinak. Vzpouzela jsem se. Kopala jsem a rukama mlátila kolem sebe. Jenže ten maník byl mnohem těžší než já a měl značnou převahu. Nakonec jsem ho přeci jen svalila na zem, ještě než se mi stačil vrhnou na halenku od Dolce a Gabana. Shodila jsem ze sebe kabát a rozutekla se pryč.
Ten chlápek byl ale samé překvapení. Hodil se mnou na štěrkovou cestu a zalehl mě celou svou vahou. Plesk. Ani nevím, kde se to ve mně vzalo, ale jednu pořádnou facku jsem mu za ten roztrhaný kabát uštědřila. "Mrcho!" Zasténal a napřáhl se k úderu. V tu chvíli jsem však škrábala rukou do prázdna.
Otočila jsem hlavu napravo. Nějaká postava tam s jistotou dávala pořádnou nakládačku tomu frajerovi, co se mě právě pokoušel znásilnit. O chvíli později už ten ranař zdrhal, co nejdál ode mě.
"Si v pořádku?" Jeho hlas byl, jako by ke mně promlouval samotný anděl.
"Jo, jsem myslím. Jen mě trochu..." Zamlžilo se mi před očima. nechápala jsem to, před chvílí mi bylo celkem dobře. "bolí... hla..." A nebyl náznak toho, že vím o světě.

Probudila jsem se v celkem velkém pokoji, na velké posteli a vedle mě kdosi ležel. Naklonila jsem se nad okraj postele a nešťastnou náhodou přepadla dolů.
"Pane jo. Ty si teda zřízená." Nade mnou se nakláněl člověk tak půvabný a krásný, že se mi chtěla omdlít. Zamrkala jsem a posadila se. "Sasuke..." Natáhl ke mně ruku.
"Sakura." Odpověděla jsem a pohlédla mu přímo do očí. Ztrácela jsem se v jejich černi a padala kamsi do neznámých hlubin ještě neznámějšího oceánu.
"Pěkný jméno." Usmál se. "V parku si zkolabovala, tak... jsem tě přinesl ... ehm, sem."
Rozhlížela jsem se kolem. "Eh, díky. To ty si dal tomu chlápkovi, co proto?"
"Zřejmě ano." Zazubil se. Posadil se vedle mě na postel.
"Ani nevím, jak ti poděkovat."
"Nemusíš." Pohledem sklouzl k mým nohám.
Jak to? Byla jsem jen v nějakém triku a spodní část těla jsem měla téměř odhalenou. Zčervenala jsem, když se jeho pohled setkal s tím mým. "Ten grázl tě parádně zřídil, tak jsem tě..." Na tvářích měl náznak ruměnce a já jen sledovala, jak se jeho smyslné rty rytmicky pohybují. Jako by vše utichlo. Natáhla jsem se těsně k němu a-nevím, co to do mě vjelo-políbila ho. Zdálo se, že jsem ho svou reakcí překvapila, než mi polibek oplatil. Bože, co to vyvádím, vždyť jsem se ráno rozešla se svým klukem-to on se rozešel se mnou. Tohohle kluka neznám ani pět minut a už se spolu válíme na matraci?
Možná to bylo tím vším stresem nebo vypětím, ale skončilo to u spodního prádla. Na mou duši jsem nechtěla vytahovat to, že jsem ještě pana, ale řekla jsem to a on se zaseknul. Za těch pět minut, jsme zašli mnohem dál než s mým klukem, bylo to tak krásné a já to takhle zkazím.
Odtáhl se a opřel se dlaněmi vedle mé hlavy. "Promiň, já nechtěla..."
"Proč se omlouváš, není za co. To já bych se měl omlouvat, že jsem byl tak hrr."
"Ne, já..."
"Šššššš... Vím, že se neznáme dlouho, vlastně je to sotva deset minut, ale když holka nechce, tak to umím pochopit." Šeptal mi do ucha.
"Ale, já chci. Moc chci. Jen mi to prostě vyklouzlo. Nechtěla jsem to vytahovat vážně."
Pousmál se. Pane jo, až teď jsem si všimla jeho perfektně bílých zubů. "Ty jsi tak roztomilá. Ani netušíš, jak moc." Začervenala jsem se.
Připadal mi jako nějaký polobůh, když se usmíval. "Já..." Slova mi vypadal dříve než se dostaly na jazyk.
Přiblížil se na milimetrovou vzdálenost a jemně se svými rty otřel o ty moje. "Opravdu chceš?"
"Určitě." Zašeptala jsem.
Skončilo to vy víte kde a já jsem konečně zrušila svoje věčné panenství. Byl to nepopsatelný zážitek. Ráno mě doprovodil do mého bytu a vzájemně jsme si vyměnili čísla. Hned druhý den mně pozval na schůzku, kde jsme si o sobě konečně něco řekli a o dva týdny později naší známosti jsme spolu začali chodit.
Za poslední půl rok se náš vztah ještě více prohloubil a mně konečně přijali na vejšku.
Sasuke mně ve všem podporuje stejně tak jako já jeho. A je to ten nejúžasnější kluk pod sluncem.
No uvidíme, jak se to všechno ještě vyvine.


Tak, jaké to bylo? Snad jsem to moc neodflákla.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Akineko-chan Akineko-chan | Web | 2. března 2010 v 15:18 | Reagovat

jake to bilo..........hmmmmmmmmmmmmmm..........*chvilka napätia.............. krrrrrrrrrraaaaaaaaaaasa naaaaaaadheraaaa ja dakujeeeeeeeeem strasne moc kawaiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sugoiiiiiiiiiiiiiiiiii arigatoooooooooooooo :-D

2 mia mia | 4. března 2010 v 16:39 | Reagovat

kraaaaaaaaaaaaaaaaaaasa :-D  :-D  :-D

3 Nanny Nanny | Web | 4. března 2010 v 18:33 | Reagovat

Zajímavý nápad...pěkná povídka na to že tak krátká :-)

4 ♥ Nikinka tvé lovík SB ♥ ♥ Nikinka tvé lovík SB ♥ | E-mail | Web | 6. března 2010 v 13:10 | Reagovat

Ahojík :-) na mém blogu : http://nikinka62.blog.cz/1003/8-poznavacka#komentare

no tak se zapoj prosím :-) No a jinak jak se máš? Co děláš? Jak jde život? Co škola?? promiň že jsem u tebe dlouho nebyla neobíhala měla jsem zaracha na pc + sem neměla vůbec čas..no jinak zatím.. Obíhám Nikinka tvé lovík SB

5 ♥ Nikinka tvé lovík SB ♥ ♥ Nikinka tvé lovík SB ♥ | E-mail | Web | 6. března 2010 v 23:20 | Reagovat

Ahojí umě na blogu máš diplík za bleskowku :-)
Jinak díky za pochvalu desingu :-)

6 HanisShka HanisShka | Web | 7. března 2010 v 14:29 | Reagovat

NO TWL :-O !!! To bylo úžasný!/! WOW! Věděla jsem, že mi chybí čtení povídek SASU-SAKU, ale že se do toho tak zažeru? No páni!! Krásné :)

A zlatí, takže, za chvíli bude 15:00 - což připomínám, že bude párty. Jen ti chci říct, že soutěž bude každých 15 minut. Takže v 15:01 bude první, v 15:15 druhá - a takhle to bude pokračovat až do 21:00 :) Nechci totiž nikoho uhnat a hlavně to mám přednastavený, takže budu jen přihlížet, jestli někdo vůbec přijde :) Zatím Papa a děkuju :-* Příjemnou zábavu

7 Mitsuki ^_^ ♥AFF♥ Mitsuki ^_^ ♥AFF♥ | Web | 7. března 2010 v 19:57 | Reagovat

kraaaasnýýýýýýýýýýýý  :-)  :-)  :-)

8 Ája...Sb, co tě mocinky, moc Lowiskuje Ája...Sb, co tě mocinky, moc Lowiskuje | Web | 10. března 2010 v 19:21 | Reagovat

Nádherné a to video taky goooood, miluju Linkiny!

9 cornelia cornelia | 26. června 2011 v 15:21 | Reagovat

je to vážně nádhernééé,ale moc jsem nepochopila to,ze se spolu vyspali a až za 2 týdny spolu začli chodit,no ale to je jen detail,je to krasne,paradni a suproveeee :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama