Sunset Sons - Somewhere Maybe
Mumfor&Sons - Ditmas
Phillip Phillips - Wicked Game

Magic Twins - 1

1. června 2009 v 12:26 | RJblogis |  Na díly
Tak tu jest můj první dílek. Tak si ho užijte.
RáďušeJe to fakt děsná nuda, sedět ve škole a počítat cosinus ostrého úhlu (Nevíte co je to cosinus ostrého úhlu? radši se ani neptejte.). Nejen že je to děsná nuda, ale je to ku naštvání hodné, když vám to nejde. Cituju naší učitelku matematiky: "Tak, je to prosím jasné?" na to všichni přikyvují, že ano. Já jen v duchu křičím: "ÁÁÁÁ, nechápu to. Není mi to jasný." asi se ptáte, proč se nepřihlásím a nenechám si to vysvětlit. Je to jasný jak facka. Jsem teenager a nehodlám se ztrapňovat před celou třídou. Za blbý známky mě doma nemá kdo zflákat, tak co. Matematika je mi stejně k ničemu.
Z mého přemýšlení mně vytrhne zvuk školního zvonku. "Áh, jak úžasné slyšet tenhle zvuk." PO myslím si a nacpu učebnici matematiky do tašky. Učitelka ještě říká, co je za domácí úkol, ale já už jí stejně neposlouchám a odcházím pryč. Spěchám přeci na víkend, nemůžu se zdržovat nějakejma hloupostma. Hodím si tašku přes rameno a do uší si nacpu sluchátka, abych neslyšela kolem sebe ten hluk, a pustím si Katy Perry. Naprosto nevnímám okolí, a tak není čemu se divit, že do někoho vrazím. Spadnu na zadek a ze shora se na mě vysype halda učebnic. Podívám se nahoru a stojí tam Sasuke Uchiha. Můj největší nepřítel. Jsem jediná holka na škole, který se nelíbí. já ho přímo nesnáším. Nesnáším jeho arogantní chování, to že je ve všem nejlepší a ....... No zkrátka ho nesnáším. "Ale, ale, koho pak to tu máme?" Ozve se nademnou. Ten hlas je mi tak protivnej, že mám sto chutí zadupat do země zdroj toho zvuku. Pomalu se zvednu a seberu si Mp3 ze země, která mi při tom pádu vypadla. Upravím si tašku a odcházím, jenže mě zadrží jeho ruka. "Ty mi ani nesebereš učebnice?" Ušklíbnu se a setřesu ze sebe jeho ruku. "Mám takovej pocit, že si je můžužeš sebrat sám. Tvejm zádům snad neuškodí se jednou pro něco shejbnout." Jelikož nechci trčet ve škole moc dlouho, vyběhnu ven a jeho nechám stát na chodbě s tím, ať si poradí se svými učebnicemi sám.

"Konečně doma." Ulevím si a svalím se na gauč. Přemýšlím co budu dělat o víkendu...... Nic mě nenapadá, tak zavřu oči a odpočívám. "Crrrrrr" Zvoní telefon. "Ach jo. Kdo to zase otravuje!!!" Zvednu mobil. "Hallóóóó," "Ahoj Saky." "Co je Charlie. Zrovna dělám něco neodkladnýho." Slyším jak se na druhém konci telefonu chechtá. "Co je, čemu se směješ." "A co děláš tak strašně neodkladnýho?" "No..... " "Budu hádat. Válíš se na gauči." Jak sakra může vědět, že se válím na gauči. Počkat já se neválím já přemýšlím. "Dobře, ale co chceš Charlie?" "Co máš v plánu na víkend?" "Zatím nic." Odpovím a čekám co z ní vypadne. "Jedeme s holkama na chatu. Nechtěla by si jet s náma?" "Hm, a kdo všechno jede?" "No, jede tam Lili, Ino, Hinata, Lis a Katy." Chvíli se zamyslím. Tuším, že když jedou na chatu v týhle sestavě, něco na tom bude. "Možná bych jela, ale řekni jede tam ještě někdo kromě vás?" "No ... totiž.. em... NE!" "Jo jasný. Takže tam zase bude Uchiha s tou jeho partou magorů, že jo." "No ... Jo bude, ale pojedeš viď?" "Jo, ale slib mi, že za nima nebudete dolejzat." "Tak dobře, ale pojedeš?" "Jo dobře. V kolik a kde je sraz?" "V půl šestý dneska večer. Lis vezme auto. Sraz je u ní doma." "Fajn. Měj se." "Ahoj." Zmáčknu červené tlačítko ukončující hovor a položím mobil na stolek. Charlie je celkem milá holka, je to sice třídní šprtka, ale co na tom sejde, když je to fajn kámoška. No a je půl páty, měla bych si jít zabalit, nebo to nestihnu.
Všichni už čekají jen na mě. No a vždyť mám ještě minutu. Lis se ke mně přiřítí a vytrhne mi z ruky mou tašku. "Páni, ta taška je nějaká lehká." Řekne Lis s úsměvem na tváři a hodí mojí tašku do kufru jejího.... Nveím jaký mám pro to použít výraz "Mega Geep" ne myslím, že slovo autobus na čtyřech kolech je OK. Všichni si nalezeme do auta a posedáme si na sedačky. Já jsem vyfasovala místo úplně vzadu a naštěstí u okýnka. Lis se usadila za volant a pustila rádio. Ježiši, co to je za rámus. Nesnáším ty jejich popový zpěváky. To Ozzy Osbourne je proti tomuhle rámusu, bůh hudby pro mé uši. Raději si do uší nacpu Mp3 a pustím si, pro mě "POŘÁDNOU HUDBU" Auto se konečně rozjelo. Myslím, že se trošku prospím než tam dorazíme.
Auto sebou škublo a zastavilo. Co se to děje, to už jsme tady? Kouknu z okna a...... Jenom silnice. Široko daleko ani živáčka. Vypnu Mp3 a rozespale se zeptám: "Co se děje, došel benzín?" Lis jen pokrčí rameny a bezmocně pohlédne na palubní desku. "Nevím. Možná je něco s motorem." Jen to dořekne, z pod kapoty začne stoupat slabý dým. Katy začne vřeštět: "Rychle ven. Co když to bouchne!" Do pěti sekund je auto úplně prázdný. Já jen s klidem vylezu ven a přejdu ke kapotě. "Lis. Otevři mi kapotu." Křiknu na Lis. Ta mi v rychlosti otevře kapotu. z toho dýmu cose vyvalil z pod kapoty začnu kašlat. Když se dým rozptýlí nakouknu dovnitř. "Nejspíš máš přehřátej motor." "Cože?" Vypískne Katy. "To tady jako ztvdneme do rána?" Ježiš to je ale histerka. Opět nasadím klidný úsměv. "Klid. Máte tady někdo mobil?" Všichni zvednou ruku a v ní mobil. Že se vůbec ptám. Mobil, to je vymoženost, bez který dnešní teenageři nevytáno paty z domu. "Mám mobil, ale není tu signál." Ozve se odevšech. No jo, tohle je ta jediná vada na všech mobilech. "Lis, jak daleko jsme od jezera?" Zeptám se po chvilce přemýšlení. "Asi 5 km, ale takovou dálku nebudu tlačit auto." Jaj a kdo po ní chce, aby tlačila auto 5 kiláků? No jo blondýna. "Ne, auto tlačit nebudem. Ptám se, aby někdo z nás mohl zajít pro pomoc. Kolik je hodin." Lis si oddychne, asi proto, že se jí nechtělo tlačit ten její "autobus". "Je třičtvrtě na osm." Hm fajn. K jezeru je to pět kiláků, to je asi tak půlhoďka nebo hodina. "Skvělý, tak kdo půjde pro pomoc?" Zeptám se. nehlaste se všichni. Když se dobrou minutu nikdo nehlásí, zvednu ruku. Přece tady nezůstanu trčet celou noc. "Dobře, půjdu já." Řeknu čímž prolomím hrobové ticho. Všem ostatním se značně ulevilo, že nemusí do toho lesa. Mně se taky ulevilo, aspoň nemusím poslouchat to jeich kdákání. "Dávej na sebe bacha." Řekne Ino a zaleze do auta. Já si vezmu Mp3 a malou tašku přes rameno, rozloučím se s ostatníma a dám se na cestu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 saky saky | 1. června 2009 v 15:15 | Reagovat

pokračko krasa a aj  crazzy princess pokračko

2 Šárka Šárka | Web | 1. června 2009 v 18:13 | Reagovat

Ahoj .. povedenýýý :-) .. už se těšim na pokračování :-)

3 saya14 saya14 | E-mail | 1. června 2009 v 19:23 | Reagovat

rychloo dalej =D som zvedava co sa stane

4 Manaki Manaki | 1. června 2009 v 19:51 | Reagovat

Rychle Další díl :D Super doufám že to bude Narusaku pls....

5 kisa-uchiha kisa-uchiha | Web | 3. června 2009 v 17:29 | Reagovat

honem dalsi dil

6 kieko SB kieko SB | Web | 5. června 2009 v 16:28 | Reagovat

ssuuuuper..rychle pokrakčo!!!:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama