Sunset Sons - Somewhere Maybe
Mumfor&Sons - Ditmas
Phillip Phillips - Wicked Game

Crazy Princesses from Konoha 2 - Šílenství

27. dubna 2009 v 16:02 | RJblogis |  Crazy Princesses From Konoha
Omlouvám se. Vím trvalo to hrozně dlouho a tluču si za to hubu, ale nestíhala jsem to. Tak snad se vám bude tenhle díl líbit.
Ráďuše


Crazy Princesses from Konoha 2 - Šílenství

"Co to bylo?" pískla na smrt vyděšená Hinata. Sakura se podívala na místo na hladině, odkud vycházely jen bublinky. "Nevím. Asi nějaký kus hlíny nebo nějaká velká větev." V tom se proud bublinek zvětšil a nad hladinu se vynořilo pět postav.
"Naruto, ty si takový pako. To snad není ani možný." Vykřikl Sasuke a chytl ho pod límcem jeho bundy.
"Sakuro, jestli větev mluví a vypadá jako kluk, se mi teda vážně nezdá." Řekla Ino a spolu s ostatními začala ječet a utíkat z vody. Sasuke si v tu chvíli uvědomil, že tam nejsou sami a přestal třást s napůl utopeným Narutem.
Všechny bleskurychle vylezly z vody, sbalily si své saky paky, nasedli na koně a v tu ránu byly fuč.
"Tý jo. To byla rychlost." Hvízdl líně Shikamaru. "A divíš se. Víš jak jsme je museli vystrašit?" Opáčil Neji. "Ale stejně to byla pěkná podívaná." přidal se Sai. Všichni se na něj udiveně podívali. "Co je? Řek sem snad něco nepřístupnýho?" podivil se Sai. Shikamaru se ušlíbnul: "Já myslel, že tě holky nezajímaj." Sai trochu zčervenal. "Co ty víš. Ty se celý dny jen válíš a nic neděláš." řekl Sai naštvaně a vylezl z vody. Ostatní ho následovali, protože vody byla celkem dost studená.

"Sakuro, neříkala si, že k jezeru nikdo nechodí?" "Jo Hin. Ale tihle kluci nebyli z našeho království. To že tam šli to byla jen náhoda." Odpověděla Sakura a posadila se na pohovku. "Stejně si myslím, že nás sledovali." řekla na protest Hinata. "No a stejně už se snima nikdy nepotkáme. A to že tě viděli nějací pitomci můžeš pustit z hlavy." odpověděla znuděně Sakura a natáhla se přes celou pohovku. Ino si založila ruce na prsou a zvýšeným tónem jí řekla: "A hele nenapadlo tě třeba, že by sme si taky rády sedly?" "Ne to mně fakt nenapadlo." odpověděla s nezájmem Sakura a zavřela oči, jako že se prospí. "Tak fajn klidně si tu lež. Já si půjdu lehnou do svý postele v paláci." odsekla Ino a vylezla ze skrýše. Nasedla na koně a vydala se směrem k paláci. "Počkej na mě Ino jdu s tebou." vykřikla Temari a vyběhla za ní. Ten-Ten na nic nečekala a vyběhla za nimi. "Ty jdeš taky Hin?" Zeptala se Sakura. "Jo jdu ty ne?" "Ne ještě tu chvíli budu. Pak přijdu na večeři." "Jo tak dobře, ale nezapoměň, že je večeře v osm hodin. Matka s Otcem by zase vyváděli." "Jasně přijdu včas." "Tak ahoj." řekla Hinata a vyběhla za ostatními. Sakura zůstala ve skrýši úplně sama. Chvíli se nudila, ale pak jí napadlo vyzkoušet si kytaru. Vstala z pohovky a vzala si kytaru. Posadila se s ní zpět na pohovku a začala si brnkat jakousi melodii. "Ten zvuk je vážně super." řekla si pro sebe a vzala si tužku a papír. Nakreslil si notovou osnovu a pustila se do skládání své vlastní písně.

"Hinato, kde je Sakura. Měla tu už dávno být." Zeptal se přísným hlasem král. "No měla by tu být každou chvíli jen si potřebovala něco zařídit." opověděla Hinata. "Sakra, kde je? Vždyť říkala, že přijde včas. Jestli nepřijde do pěti minut tak......" Z přemýšlení ji vytrhl hlas Sakury. "Promiňte, že jdu pozdě, ale musela jsem si něco zařídit." řekla a posadila se ke stolu. "Vážně a co bylo tak neodkladně důležité, že nemůžeš přijít ani včas k večeři?" Zvýšila hlas královna. "A jak si to oblečená. Neříkala jsem ti snad, že v tomhle chodit nebudeš?" "Ale já....." "Ne nic neříkej. Když se neumíš slušně oblékat a nechodíš včas budeš jíst ve svém pokoji. A teď se seber a běž do svého pokoje. Až se umyješ donesou ti jídlo." Sakura se zvedla ze židle a naštvaně odběhla do svého pokoje.
Lehla si ve špinavých věcech na postel a potichu nadávala na svou matku. Po chvíli se otevřeli dveře a v nich se objevila služebná i s tácem připraveného jídla. "Tady máte večeři slečno." "Nemám hlad." odsekla Sakura. "Ale musíte přeci něco sníst." "Řekla jsem, že nemám hlad." odsekla znovu sakura. "Jak myslíte slečno." řekla služebná a odešla i s tácem. Sakura se asi po půl hodině šla vykoupat. Pak ulehla do své postele a snažila se usnout. Ať se snažila sebevíc, usnout prostě nedokázala. Vstala z postela a šla si lehnou do houpací sítě na balkóně. Neuběhla ani minutka a už spala jako nemluvně.
"Výsosti, vstávejte." Sakura sebou trhla až sletěla ze své houpací sítě na zem."K sakru." zanadávala a vstala ze země. "Co se děje Kiro." zeptala se rozespalá Sakura své služebné. "Máte tu snídani." "Jo, jo děuji ti Kiro." Poděkovala a posadila se ke stolu a služebná odešla.
Po snídani se oblékla, jak jinak než do svých obvyklých klučičích šatů. Aby jí neviděla královna, slezla raději dolů z balkónu po dlouhém laně, které si schovávala pro případy, jako je tenhle. Slezla dolů a rozeběhla se do tajné skrýše.
Jakmile dorazila, vzala si do ruky kytaru a začala hrát svou vlastnoručně napsanou píseň. "Páni to je moc hezká písnička. To si skládala sama?" ozvalo se ode dveří, kde stála Ten-Ten. "Jo, ale jen s kytarou to není ono." "Hm, možná kdybych do toho hrála na klavír, tak by to bylo lepší." Navrhla Ten-Ten. "Jo fajn tak to zkusíme jen co ti napíšu noty." řekla Sakura a začala připisovat druhý hlas.
"Tak hotovo." zajásala Sakura a podala Ten-Ten noty. "Jo to není zase tak těžký." "Bezva můžeme?" "Jo jsem připravená." "Tři,dva jedna...." A obě začaly hrát. (Tady vám hodím tu písničku:
Mezitím se do skrýše vplížily i Ino, Temari a Hinata. Když dohrály Ino s Temari a Hinatou začaly tleskat. "Je toc hezký Sakuro." vydechla Ino. "Jo, a taky smutný." přidala se Temari. "Jo? Díky." poděkovala Sakura. "A co budeme dneska dělat?" Zeptala se Hinata. Sakura pokrčila rameny. "Nevím, napadá někoho z vás něco?" Ostatví jen zakroutily hlavou. "A hele možná by sme si mohly dát ninja válku. Co vy na to?" Vykřikla Ino. "Jo to by sme mohly. Koneckonců dlouho jsme to už nehrály." Odsouhlasila její nápad Sakura.
O půl hodiny později.
Bitva byla v plném proudu. Byl to zkrátka masakr. No masakr ala Sakura. "A mám tě." Zvolala vítězoslavně Sakura. Ino jen zabručela: "To není fér, pokaždý vyhraješ." Sakura se na ní jen zašklebila. "Tak ty si byla poslední ne?" A už chtěla Sakura jásat. "Ne to teda ne. Ještě si nedostala Hinatu." Vyvedla jí z omylu Temari. "Fakt? No každopádně jí hned najdu." Zvolala Sakura a vyběhla zpět do lesa."
"ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ." Z lesa se ozval výkřik. Ino sebou trhla. "Co to bylo?" "To nic to jen Sakura dostala Hinatu." Řekla znuděně Temari a dál se věnovala okusování svých nehtů. "ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ." Ozvalo se znovu, ale tentokrát dvojhlasně. "A teď to bylo co. Pochybuju, že spolu bojujou tak dlouho. A přestaň si už okusovat ty nehty." "No jo pořád." Ino se zvedla a chtěla odejí za Sakurou. "Kam jdeš?" Zeptala se Ten-Ten. Ino se ani neotočila. "Jdu se podívat co se tam stalo. Jdeš taky?" "Jo počkej na mě." Ino a Ten-Ten zmizely v hoští lesa. Temari si jen líně odfrkla a dál si okusovala nehty.
"Sakuro!!!!" Volala Ino dokola. "Hinato!!!!" Ale nikdo se neozýval. Ino s Ten-Ten došli až k rozprouděné řece, ale nikdo tam nebyl. "To je zvláštní, tak daleko by přeci být nemohly." "To máš pravdu Ten-Ten. Možná spadli do řeky." Řekla vyděšená Ino a pohlédla na rozbouřené vlny. "Začínám mít o ně strach."Prohlásila třesoucím hlasem Ten-Ten. "Jo já taky. Pojď půjdeme to oznámit královně. No i když, královna jakožto naše matka z toho nebude zrovna třikrát nadšená." Ino s Ten-Ten se rozeběhli do paláce.

"Sasuke, co myslíš kdo to je." Zeptal se Neji. "Nemám páru." "A budou v pohodě?" "Nevím Naruto. A už se mně na to neptej." "Tak sory Sasíku. Jen mám o ně strach." Sasuke jen zakroutil hlavou a podíval se klidně oddychující dívky. Jedna z nich pohla rukou, a pak otevřela oči. "Hej kde to sem a kdo si ty?" Zeptala se a posadila se. Rychle se rozhlížela kolem sebe. Viděla další čtyři osoby jak si povídají. "Hej kluci myslím, že se probrala." Zavolal Sasuke. Všichni se k němu nahrnuli a shromáždili se kolem naprosto vyděšené černovlasé dívky. "Co se to děje? Kdo jste? A kde je Sakura?" "Klid uklidni se. Tvoje kamarádka je v pořádku, leží hned vedle tebe, jestli myslíš jí." Hinata se podívala na místo vedle sebe. Ležela tam dívka se zrzavými vlasy a zdálo se že klidně spí. "Ne to není Sakura. Kde je Sakura." Začala křičet Hinata. Sasuke se jí snažil uklidnit. "Počkej, klid, uklidni se." Když se Hinata uklidnila pokračoval. "Jak vypadala." "No má růžové vlasy. Takové jaké nemá nikdo široko daleko. Tu by poznal každý." Sasuke se otočil na své bratry. "Hej viděl ste někdo takovou holku?" Všichni zakroutily hlavou. Sasuke se otočil zpět. "Je mi líto, ale nikdo z nás ji neviděl." Hinata se rozplakala a schovala si obličej do dlaní.

"Mami. Sakura s Hinatou.... oni...." Křičela útržkovitě Ino. Tsunade se na ní podívala a chtla jí kolem ramen. "Ino uklidni se a řekni mi co se stalo." "No Hinata a Sakura, nevím co se stalo, ale oni... ztratily se." Tsunade se rozšířily zorničky. "Kde se to stalo." "Já nevím někde poblíž řeky." Tsunade na nic nečekala a okamžitě povolala stráže. "Najděte je." Vykřikla a stráže se rozeběhli k jezeru.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Šárka Šárka | Web | 27. dubna 2009 v 19:01 | Reagovat

Taaaak .. co k tomu říct ? :-D .. No povedlo se ti to Radko :-D

2 Naruto-Uzumaky(Hpkage)kyuubi Naruto-Uzumaky(Hpkage)kyuubi | Web | 27. dubna 2009 v 19:44 | Reagovat

Moc povedený hnm další,jsem zvědava kdo ským bude já ale doufam,že spolu bude naruto a sakura....

3 Nikol-chan twoje eSBénko ♥♥♥ Nikol-chan twoje eSBénko ♥♥♥ | E-mail | Web | 30. dubna 2009 v 20:12 | Reagovat

ahojky......na mojom blogu  bolo už dávnejšie triedenie eSbé
Tak pokiaľ chceš zaostať aj naďalje mojím eSbé tak sa tam zapíš
dúfam,že to nájdeš xD

4 saya15 saya15 | 3. května 2009 v 14:44 | Reagovat

peknee =D a kde je Sakura??? rychloo dalej

5 Xia Namayaka - tvé eSbénko=) Xia Namayaka - tvé eSbénko=) | Web | 4. května 2009 v 19:37 | Reagovat

jujky, pěkné rychle další dílek=)

6 Naruto Uzumaky Naruto Uzumaky | E-mail | Web | 4. května 2009 v 19:44 | Reagovat

GOOD doufám že to bude na pár NARUSAKU

7 kieko kieko | Web | 5. května 2009 v 18:39 | Reagovat

super...rychle pokračko!!:D

8 sakura sakura | 6. května 2009 v 18:41 | Reagovat

kedy pokračko neviem sa dočkať a kukam kazdy den a nic ved je to supeer poviedka

9 Dominika Dominika | Web | 16. května 2009 v 22:55 | Reagovat

Máš to tu velmi pekné!!!Kukni sa na môj blog!!!www.hanusl.estranky.cz Tak tu ho máš...

10 sakura sakura | 19. května 2009 v 19:43 | Reagovat

kedy bude dalse  uz kukam kazdy den 2x a ty nič, mna asi klepne taka super poviedka a ty nepridavas jooooooooooooooooj

11 mia mia | 19. května 2009 v 19:47 | Reagovat

neviem sa dočkať pokračko je to supeeeeeeeeeeeer poviedka

12 saky saky | 19. května 2009 v 19:47 | Reagovat

super je to poriadna supa husteeeeeeeeeeeeeee

13 aa aa | 20. května 2009 v 16:31 | Reagovat

TENTO DOPIS NEPŘESTÁVEJ ČÍST!!!!TENTO DOPIS JE OD JEDNÉ HOLKY Z RUSKA JE JÍ 13 LET A VŽDYCKY SI PŘÁLA MÍT SVÉHO KONĚ JESTLI TENTO DOPIS POŠLEŠ 20-TI LIDEM TAK JSI POTOM V DUCHU ŘEKNI SVÉ TAJNÉ PŘÁNÍ ZJEVÍ SE TI DO 5 DNŮ. JESTLI TO NEPOŠLEŠ 20-TI LIDEM TA HOLKA PŘÍJDE K TOBĚ VEČER V 00:00 A ZABIJE TĚ!!!!!!!!!!!!! JEDEN KLUK TO NEPOSLAL A DO ZÍTŘKA NA POSTELY TAM BYLA JENOM JEHO KOSTRA A DOPIS PSANÉ KRVÍ!!!!!! sorry že to posílám

14 bety ,Betušik-san bety ,Betušik-san | Web | 22. března 2011 v 20:39 | Reagovat

Fiha O_O kde je saky ?? A co tam robi Karin???!!! (je to ona nie XDDD) ja som myslela , ze to je rozpravka a nie nocna mora :D :D ale co uz ^^ uzasne to bolo tak ci tak XDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama